Львівщина у рейтингу спроможності ОТГ пасе задніх

  • 29-01-2018, 19:17
Львівщина у рейтингу спроможності ОТГ пасе задніх

Народний депутат від фракції «Самопоміч» Любомир Зубач зазначає, що об’єднанні територіальні громади Львівщини були створені фінансово неспроможними.

Про це він заявив під час прес-конференції у Львові, - інформує кореспондент Lvivnews.com.ua

«Якщо б громади, які утворюють у Львівській області були фінансово спроможними, питання закриття чи оптимізації майна ОТГ не стояло б. Але – які громади створюють у Львівській області? Якщо проаналізувати «Оцінку фінансової спроможності ОТГ в Україні» від Мінрегіону, то за 9 місяців 2017 року було утворено 366 ОТГ. З них – у топ-50 жодної громади з Львівської області; у топ-100 – всього лише 3 громади; у топ-200 – 6 ОТГ зі Львівщини. Все решта плентається у низу цього списку», – розповів нардеп.

За словами нардепа, ОТГ Львівщини, які були створені за поданням обласної держадміністрації та погоджені сесією обласної ради, з самого початку були фінансово неспроможними.

«На початку цього року, я почув від високопосадовця обласної адміністрації заяву про те, що ОТГ області повинні провести оптимізації майна, яке перебуває у їхньому підпорядкуванні. З самого початку, зробивши ОТГ неспроможними, ЛОДА тепер вимагає провести оптимізацію – хіба це не цинізм?», – додав Зубач.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...