В Україні дорожчає бензин і продукти. Можливе підвищення комунальних тарифів

  • 26-01-2018, 17:48
В Україні дорожчає бензин і продукти. Можливе підвищення комунальних тарифів

Українці останнім часом спостерігають підвищення цін на бензин, зростання цін на продукти харчування також помітний. Може подорожчати і плата за комунальні послуги. Про це повідомляє News Network з посиланням на українські ЗМІ.

За даними НБУ, на зростання інфляції буде впливати перенесення зростання цін сирих продуктів, а активне зростання споживчого попиту, який буде визначатися збільшенням доходів населення як на тлі підвищення соціальних стандартів, так і зростання заробітної плати.

За прогнозами банкірів, дорожчати буде все. З 1 лютого 2018 року зростуть ціни на цукор, про що повідомляє офіційний сайт Міністерства аграрної політики і продовольства. Пропонується підняти мінімальні ціни на цукор до рівня в 11 тисяч гривень за одну тонну продукту і 753 гривні за тонну буряків.

Зростання цін на бензин теж продовжиться. Про це розповів заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб.

«Ми запитували учасників ринку: чому ж ціни не знижуються після того, як світова ціна падає, або коли гривня зміцнюється? Цю асиметрію ніхто толком так і не зміг нам пояснити. І це вже, я думаю, питання антимонопольного законодавства» - зазначив заступник голови НБУ.

За словами банкіра, комуналка також подорожчає.

«Останні сигнали говорять про те, що ціни на газ і теплову енергію в цьому році все-таки будуть підвищені. Ми це прогнозуємо, оскільки така умова програми МВФ. Поки ми очікуємо, що вони підвищаться на стільки, на скільки їх повинні були підняти в торік, але не підняли. Йшлося про 15-20%. Хоча цифра може і змінитися» - підкреслив він.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...