У ВР збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення

  • 23-01-2018, 14:37
У ВР збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення

Депутати збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення, зареєструвавши в ВР законопроект №7499.

Чиновників не притягатимуть до відповідальності за придбання або передачу іншим особам майна, походження якого він не може пояснити, більш того залучати їх відповідальності можна буде тільки тоді, коли майно буде придбано незаконно.

«Законопроект пропонує встановити відповідальність чиновника виключно за незаконне придбання майна - наприклад, без належного угоди або доручення від власників майна.

Таким чином, придбання державними чиновниками автомобілів і квартир, які стоять в сотні разів більше їх офіційного заробітку, якщо це зроблено офіційно, скажімо в автосалоні - не передбачатиме кримінальну відповідальність» - повідомляє керівник юридичного відділу ЦПК Олена Щербан.

У ЦПК відзначають, що законопроект №7499 легалізує приховування корупційного майна чиновників через оформлення його на третіх осіб, а прийняття цього законопроекту призведе до закриття сотень гучних кримінальних справ, інформує pravda.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Сьогодні, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...

За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%
Сьогодні, 10:11

Про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та...

У роботі "Укрзалізниці" позитивних змін Омелян не бачить
Вчора, 20:22

"Укрзалізниця" продовжує зривати графіки ремонту доріг на Львівщині та в...