У ВР збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення

  • 23-01-2018, 14:37
У ВР збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення

Депутати збираються скасувати кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення, зареєструвавши в ВР законопроект №7499.

Чиновників не притягатимуть до відповідальності за придбання або передачу іншим особам майна, походження якого він не може пояснити, більш того залучати їх відповідальності можна буде тільки тоді, коли майно буде придбано незаконно.

«Законопроект пропонує встановити відповідальність чиновника виключно за незаконне придбання майна - наприклад, без належного угоди або доручення від власників майна.

Таким чином, придбання державними чиновниками автомобілів і квартир, які стоять в сотні разів більше їх офіційного заробітку, якщо це зроблено офіційно, скажімо в автосалоні - не передбачатиме кримінальну відповідальність» - повідомляє керівник юридичного відділу ЦПК Олена Щербан.

У ЦПК відзначають, що законопроект №7499 легалізує приховування корупційного майна чиновників через оформлення його на третіх осіб, а прийняття цього законопроекту призведе до закриття сотень гучних кримінальних справ, інформує pravda.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Образив патрульного: соцмережі обурила поведінка "автохама" у Львові
Сьогодні, 20:00

Користувачі соцмережі обурилися такими діями "автохама" У Львові нахабний...

У Львівській області шахрай виманив у жінки шість тисяч гривень
Сьогодні, 18:00

До Шевченківського відділ поліції 24 квітня звернулася 45-річна...

Угорщина буде і далі виступати проти вступу України в НАТО
Сьогодні, 15:00

Угорщина буде і далі виступати проти вступу України в НАТО, незважаючи на...