Львівська ОДА виділить на конкурс проектів громадських організацій 550 тис. грн

  • 23-01-2018, 13:11
Львівська ОДА виділить на конкурс проектів громадських організацій 550 тис. грн

22 січня у Львівській ОДА відбулася презентація та роз’яснення умов проведення конкурсів проектів громадських організацій.Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Презентацію та роз’яснення усіх умов конкурсу в межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області провела начальник відділу комунікації з громадськістю ЛОДА Оксана Шульган.

Завтра, 23 січня, у Львові розпочинається прийом заявок на участь у конкурсі проектів громадських організацій. Документи на конкурс можна подати до відділу комунікацій з громадськістю Львівської ОДА до 22 лютого.

Цього року на конкурсні програми закладено 550 тисяч гривень. Утім, один проект максимум може отримати 40 тисяч гривень, при цьому громадська організація-конкурсант зобов’язана співфінансувати 25% проекту (не обов’язково фінансово, це може бути оренда приміщень, техніка тощо).Конкурсний проект має залучити щонайменше 10 районів Львівської області.

Сам конкурс буде проведено у три етапи:

І етап – оцінка проектів конкурсною комісією на відповідність до вимог конкурсу:

ІІ етап – захист конкурсних робіт;

ІІІ етап – оцінка проектів конкурсною комісією, відповідно до критеріїв Конкурсу.

Пріоритет буде віддано проектам, спрямованим на культурно-просвітницьку діяльність; інституційний розвиток організацій громадянського суспільства; аналітичну діяльність і соціологічні дослідження; соціально-економічний розвиток та розвиток місцевого самоврядування.

Подавати проекти на участь у конкурсі можуть ГО зі статусом особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу; ГО, які не перебувають у стані припинення діяльності, ГО, щодо яких не встановлено фактів порушення бюджетного законодавства протягом 1 чи 2 попередніх бюджетних періодів.

Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариствам, всеукраїнським ГО інвалідів і ветеранів, організаціям невиробничої сфери УТОГ та УТОС і національним творчим спілкам та їхнім регіональним осередкам шлях на конкурс закрито, вони не можуть подавати свої проекти.

Результати конкурсу буде оприлюднено до 15 березня у вигляді рейтингу на офіційному сайті Львівської ОДА.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові за підготовку до теракту засудили трьох бійців батальйону "ОУН" і двох тут же відпустили
Вчора, 21:07

Шевченківський райсуд засудив трьох членів добровольчого батальйону "ОУН"...

У Львові представник муніципальної варти погрожував громадянам зброєю
Вчора, 17:31

Вчора близько 22:00 години на вул. Зелена 261 у Львові стався конфлікт в...

В Україні може з'явитися фотофіксація порушень ПДР
Вчора, 14:17

Виконуючий обов'язки глави Держагентства автомобільних доріг Славомир...