У Львові журналісти почали акцію протесту

  • 4-01-2018, 11:02
У Львові журналісти почали акцію протесту

Сьогодні, 4 січня, журналісти газети Експрес почали масштабну акцію протесту під назвою "Червона картка для Гройсмана". Про це повідомляється на сайті газети.

Працівники медіа стоять під стінами Львівської ОДА. Причина акції в тому, що держава заблокувало доставку тисяч примірників газети.

«Ми вимагаємо негайно розблокувати доставку газети" Експрес "нашим читачам»- вимагають журналісти.

На акцію приїжджають автомобілі зі свіжим номером газети, який редакція підготувала для читачів, але "Укрпошта" відмовилася їх поширити.

«У нас є діючий договір з підприємством" Укрпошта ", заснованим державою. Згідно з ним, ми маємо зобов'язання постачати людям газети нашої компанії. Ми справно виконуємо свої обов'язки, ми виробляємо одні з кращих в країні газети, дуже популярні газети. Але" Укрпошта " без пояснення причин раптом відмовилася виконувати свої обов'язки. Держпідприємство, держава зібрали з людей гроші, але відмовляються виконати оплачену людьми роботу, доставити їм газети. Чому? Тільки тому, що їм не подобається те, що ми пишемо» - говориться в повідомленні.

Представники популярного україномовного медіа скандують:
"Експрес" не для влади, а для людей! "," Стоп блокаді! "," Свобода слова понад усе ". Серед вимог журналістів - припинити блокаду видання, а також покарати її організаторів.

У Львові журналісти почали акцію протесту


Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні за рік ціна на хліб збільшилася на 18%
Вчора, 20:38

У січні-травні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом минулого...

На Львівщині день молоді
Вчора, 18:49

Коли? 24 червня у Львові відсвяткують День молоді. Час і локація:...

В Україні за тиждень на кір захворіли 1401 осіб
Вчора, 15:36

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони...