Колишній начальник юстиції Львівщини розповів про причини свого звільнення

  • 3-01-2018, 14:01
Колишній начальник юстиції Львівщини розповів про причини свого звільнення

Вже колишній начальник Головного територіального управління юстиції Ярослав Жукровський оскаржуватиме у суді наказ про звільнення його із посади.

Про це Ярослав Жукровський сказав під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Екс-керівник управління юстиції зазначив, що 28 грудня був підписаний наказ про його звільнення, а 29 грудня троє людей із Міністерства юстиції приїхали до Львова, щоб вручити цей наказ. У наказі написано, що на Ярослава Жуковського накладається дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення.

«Дивно, що мене не викликали у Міністерство, не пояснили, що я роблю не так, не попросили написати заяву на звільнення. Оскільки у мене є незначні проблеми із здоров’ям, які дозволяють пересуватись, говорити, я прийшов сьогодні в управління, щоб ознайомитись із наказам і підписати його. У п’ятницю я цього не зробив, бо був на лікарняному, а в суботу мене не впустили на робоче місце працівники приватної охоронної фірми», – розповів Ярослав Жукровський.

Він додав, що сьогодні подасть до суду відповідні позови, адже вважає наказ державного секретаря Мін’юсту Олени Косолапової про звільнення незаконним.

«Вважаю своє звільнення абсолютно не обґрунтованим і таким, що подекуди виходить за межі здорового глузду. Мене звільнили за те, що я нібито перевищив службові повноваження. Перевищення полягають у тому, що я видав наказ, відповідно до якого будь-яке входження моїх підлеглих до Державних реєстрів має здійснюватися виключно на підставі письмового подання. Таким чином я взяв на себе відповідальність за входження кожного мого підлеглого у Державний реєстр», – сказав Ярослав Жукровський.

«Друге моє начебто перевищення – це те, що я видав наказ з метою забезпечення оперативного штабу боротьби з рейдерством, яким створив групу швидкого реагування. Завдання цієї групи полягало в тому, щоб готувати у правоохоронні органи документи, приймати та обробляти телефонні дзвінки від людей. Також ми робили виїзди на місця, звідки були дзвінки. Третій пункт взагалі цинічний – дисциплінарна комісія Мін’юсту вважає, що я не виконав доручення міністра юстиції, яке стосувалося того, що до мобільних точок доступу до правової допомоги мають залучатися працівники Головного управління юстиції. Я залучав державних виконавців», – додав він.

Ярослав Жукровський сказав, що не знає позиції міністра Петренка, оскільки не зміг з ним поговорити. Також екс-начальник управління юстиції розповів, що зараз обов’язки керівника управління юстиції виконує перший заступник начальника Роман Мазур, який був призначений нещодавно на цю посаду після проведення конкурсу у Києві і який зараз є на випробувальному терміні.

Водночас скаргу, після якої було відкрито дисциплінарне провадження, написала заступник начальника з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор.

Нагадаємо, 29 грудня начальник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський отримав рішення дисциплінарної комісії про те, що він перевищив службові повноваження.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...