На Львівщині заробітна плата в лісовому секторі увійшла в топ-5 найвищих зарплат

  • 30-12-2017, 20:09
На Львівщині заробітна плата в лісовому секторі увійшла в топ-5 найвищих зарплат

Кожен десятий долар, який потрапляє в економіку Львівської області від зовнішньоекономічної діяльності, заходить через деревообробну галузь, а кожен четвертий – через лісову сферу економіки.

Про це заявив директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Роман Филипів зазначив, що лісова галузь та сфера обробки деревини займають ключову нішу в економіці Львівської області.

Начальник управління лісового та мисливського господарства Львівської ОДА Анатолій Дейнека зазначив, що рівень заробітної плати в лісовому секторі увійшов у топ-5 найвищих зарплат на Львівщині.

«Обсяги виробництва в лісовому секторі цього року мають понад 115% росту порівняно з минулим роком. Це при тому, що обсяги рубань лісу зменшилися порівняно з минулими роками. Це сталося перш за все через законодавчі обмеження, прийняті парламентом упродовж двох останніх років. Сьогодні кожен кубометр деревини, яку заготовляють, використовується максимально ефективно. Загалом в області в рік заготовляють 1 млн 200 тис. кубометрів. Майже вся ця деревина переробляється на внутрішньому ринку», – сказав Анатолій Дейнека.

Він нагадав, що деревину продають на відкритих торгах, де кожен переробник може придбати сировину.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Розробила проект компанія Google, який здатний передбачити дату смерті пацієнта
Вчора, 20:49

Компанія Google створила проект штучного інтелекту "Medical Brain", який...

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати українцям»
Вчора, 18:53

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати...

В Україні через посуху зменшиться урожай пшениці
Вчора, 15:45

В Україні через посуху на 8-10% зменшиться урожай озимої пшениці і складе...