Львів удвічі зменшить суму позики на будівництво сміттєпереробного комплексу

  • 27-12-2017, 09:56
Львів удвічі зменшить суму позики на будівництво сміттєпереробного комплексу

Суму кредиту, яку місто планує залучити на будівництво сміттєпереробного комплексу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, зменшать зі 110 млн до 55 млн євро.

Про це під час прес-конференції розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря, - повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Як відомо, Львів планує залучити кредитні кошти від двох європейських банків: Європейського банку реконструкції та розвитку – 35 млн євро, з яких 10 млн – це грант банку, та Європейського інвестиційного банку – 75 млн євро, за програмою розвитку муніципальної інфраструктури Мінрегіонбуду. Загалом – 110 млн євро. Ці кошти планують залучити на будівництво сміттєпереробного комплексу, який почнуть будувати на вул. Пластовій, на території станції Львівських очисних споруд, а також на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Вадим Ноздря зазначив, що після уточнення ТЕО французькою компанією «Egis» було вирішено зменшити цю суму удвічі – до 55 млн євро.

Як ідеться у відповіді заступника міського голови Львова Сергія Бабака на запит Львівського прес-клубу, «Egis» визначила, що для будівництва комплексу механіко-біологічної переробки (сміттєпереробного заводу) потрібно орієнтовно 37,87 млн євро. Щодо рекультивації Грибовицького полігону, то вона має обійтися в приблизно 28,58 млн євро. Таким чином, загальний кошторис двох проектів дорівнює трохи менше ніж 67 млн євро.

Також Ноздря пояснив, чому місто досі не оголосило тендер на будівництво сміттєпереробного комплексу, який мають будувати за кошти ЄБРР:

«Нам лише нещодавно дали дозвіл на розробку проекту землеустрою, а це дуже пов’язані між собою речі. Поки ми не розробимо проект землеустрою, отримаємо містобудівні умови, доти не можемо оголосити тендер. Відповідно, процес затягнеться ще на 2-3 місяці».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...