Фракція «Самопоміч» у Львівській обласній раді вимагає розроблення стратегії розподілу коштів обласного бюджету

  • 21-12-2017, 10:00
Фракція «Самопоміч» у Львівській обласній раді вимагає розроблення стратегії розподілу коштів обласного бюджету

Голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун наголошує, що основні проблеми у розподілі видатків бюджету залишаться й у 2018 році. Така ситуація викликана відсутністю чіткої бюджетної стратегії в керівництва області.

Про це вона розповіла під час прес-конференції «Бюджет 2018: чи має Львівщина шанс на ефективний кошторис?», - повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

«З одного боку ми знаходимося в певній розтяжці – так, бюджет голосувати потрібно. Це кошти, які витрачатимуться на освіту, медицину, дороги. Голосувати за це потрібно, але більшість в обласній раді часто звинувачує нашу фракцію в тому, що, не голосуючи, ми ніби не хочемо, щоб фінансувались ті чи інші галузі. Проте, я особисто підтримувати бюджет в такому вигляді, як він є, зараз не готова. І зі мною згідні частина наших колег по фракції», – заявила Інна Свистун.

За її словами, по-справжньому розпоряджатись коштами має громада, яка має свої потреби та бачення розподілу коштів на інфраструктуру, медицину, освіту. У випадку Львівської обласної ради, то гроші діляться без будь-якої стратегії.

«Має бути визначена першочерговість тих чи інших рішень. Тоді, можливо, частину коштів на дороги варто витратити на карети швидкої допомоги, чи навпаки. Але це все має бути обґрунтовано».

Також, Свистун наголосила, що бюджет області у 2018 році буде прийнято, адже в раді існує негласна коаліційна більшість, в яку входять усі партії, крім «Самопомочі».

«Ті депутати, що проголосують за бюджет, мають і відповідати перед громадою за нього. Я вважаю, що бюджет наступного року не несе жодних покращень для наших громадян».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...