Бюджет Львівщини на 2018 рік складатиме майже 18 млрд грн

  • 19-12-2017, 10:14
Бюджет Львівщини на 2018 рік складатиме майже 18 млрд грн

Доходи обласного бюджету у наступному році пропонують встановити у розмірі 17,5 млрд грн, а видатки – 17,7 млрд грн.

Про це йдеться у проекті бюджету Львівщини, який винесли на громадське обговорення, - повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Від податків, сплати ренти, адміністративних послуг, сплати оренди та отримання прибутків комунальними підприємствами очікують надходжень на суму 3 млрд 800 млн гривень. З них 107 млн очікуються, як благодійні внески, гранти чи дарунки. Інші джерела доходів це дотації та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – 13 млрд 700 млн грн.

Щодо видатків, то на виконання обласних програм з соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області передбачено 1 млрд 387 млн гривень. Решта коштів розподілені між департаментами облдержадміністрації.

Зокрема, найбільше коштів перепаде департаменту фінансів – 10 млрд 366 млн грн. В цю суму входять дотації та субвенції місцевим бюджетам, виплата на надання пільг та субсидій населенню. Найменше управлінню туризму та курортів – всього 1,5 млн гривень.

Прогноз показників бюджету Львівщини на 2018 та 2019 рік передбачає ріст бюджету щорічно на майже 1 млрд гривень.

Також, у бюджеті області закладено збільшення видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери з урахуванням мінімального розміру заробітної плати з 1 січня 2018 року в розмірі 3723 грн (ріст на 523 грн) та першого тарифного розряду ЄТС – 1762 гривень.

Видатки на комунальні послуги зростуть з врахування збільшення тарифів на 10%. Загалом видатки плануються на рівні 2017 року зі застосуванням коефіцієнту росту у 7%.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Адміністрація Президента України переконана, що Україні потрібно введення вільного ринку землі
Вчора, 20:17

В адміністрації Президента вважають, що в Україні потрібно ввести вільний...

На Львівщині Золочівська місцева прокуратура почала розслідувати поширення комуністичної символіки в Миколаєві
Вчора, 18:26

Про це Українським Новинам повідомив представник прокуратури Львівської...

РІА Новини в Україні потрапили в антиросійський списку санкцій України
Вчора, 15:14

У антиросійський списку санкцій РНБО потрапили "РИА Новости" в Україні та...