На Львівщині стратегію поводження із ТПВ затверджуватимуть наступного року

  • 7-12-2017, 20:12
На Львівщині стратегію поводження із ТПВ затверджуватимуть наступного року

Стратегію поводження із твердими побутовими відходами у Львівській області обласна рада планує розглядати та затверджувати на сесії 31 січня.

Про це розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Олександр Ганущин нагадав, що питання про затвердження стратегії планували розглядати на сесії 5 грудня, однак його відклали.

«Буде ще сесія 21 грудня, однак я бачу питання стратегії на сесії 31 січня, оскільки обговорення питання бюджету займе 3-4 години і на інші питання буде дуже мало часу», – сказав Олександр Ганущин.

Як відомо, стратегія передбачає утворення робочої групи при Львівській ОДА, функцією якої буде напрацювання регіонального плану поводження з відходами. Другий етап стратегії – впровадження механізму стимулювання населення до сортування відходів на місці. Мешканцям планують надавати спеціальні бонуси за сортування відходів, як це роблять у багатьох країнах світу. Ще один етап передбачає модернізацію матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання, які займаються переробкою та утилізацією відходів, забезпечення підвищення рівня екологічної освіти населення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...