На Львівщині стратегію поводження із ТПВ затверджуватимуть наступного року

  • 7-12-2017, 20:12
На Львівщині стратегію поводження із ТПВ затверджуватимуть наступного року

Стратегію поводження із твердими побутовими відходами у Львівській області обласна рада планує розглядати та затверджувати на сесії 31 січня.

Про це розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

Олександр Ганущин нагадав, що питання про затвердження стратегії планували розглядати на сесії 5 грудня, однак його відклали.

«Буде ще сесія 21 грудня, однак я бачу питання стратегії на сесії 31 січня, оскільки обговорення питання бюджету займе 3-4 години і на інші питання буде дуже мало часу», – сказав Олександр Ганущин.

Як відомо, стратегія передбачає утворення робочої групи при Львівській ОДА, функцією якої буде напрацювання регіонального плану поводження з відходами. Другий етап стратегії – впровадження механізму стимулювання населення до сортування відходів на місці. Мешканцям планують надавати спеціальні бонуси за сортування відходів, як це роблять у багатьох країнах світу. Ще один етап передбачає модернізацію матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання, які займаються переробкою та утилізацією відходів, забезпечення підвищення рівня екологічної освіти населення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові представники "Правого сектора" і "Національного корпусу" зірвали з'їзд партії
Вчора, 19:20

Сьогодні у Львові представники організацій "Правий сектор" і "Національний...

У Львові активісти Національного корпусу в масках напали на заклад національної лотереї
Вчора, 18:07

Активісти Національного корпусу побили вікна приміщення ігрових автоматів...

На українсько-польському кордоні затримано двох співвітчизників з великою сумою
Вчора, 17:09

Двоє українців мали намір приховано перевезти через кордон понад 100 тисяч...