Губернатор Львівщини закликає глав ОТГ до непопулярних рішень

  • 2-12-2017, 14:27
Губернатор Львівщини закликає глав ОТГ до непопулярних рішень

У Львові, в приміщенні обласної державної адміністрації, відбулася нарада для голів об'єднаних територіальних громад, в ході якого губернатор області Олег Синютка роздавав поради, як правильно використовувати бюджетні гроші, і які рішення варто приймати в першу чергу.

Основні теми для обговорення стосувалися питань реалізації громадами інфраструктурних проектів, реформи освіти, а також медицина в ОТГ після закінчення медичної реформи.

Звертаючись до присутніх, Олег Синютка закликав голів громад зосередитися в 2018 році на прийнятті непопулярних рішень, спрямованих на оптимізацію освіти і медицини з урахуванням прийнятих реформ і законів, а також на поліпшення ситуації з реалізацією інфраструктурних проектів.

Як запевняв губернатор області, в казні є гроші на реалізацію цих проектів. У той же час в 2018 році коштів буде ще більше, що, в свою чергу, дасть можливість поліпшити інфраструктуру. Але для цього, на думку Синютки, глави ОТГ повинні навчитися використовувати кошти.

Крім цього, голова ОДА спрогнозував, що вже незабаром громадам передадуть землю за межами населених пунктів. Він закликав глав ОТГ розбити ці ділянки під промислове виробництво.

Додамо, що слова Синютки про те, що в бюджеті багато грошей вельми цікаві, особливо з огляду на той факт, що в регіоні Львівщині працівникам бюджетних установ заборгували майже 190 мільйонів гривень (418 млн. Російських рублів в еквіваленті).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові представники "Правого сектора" і "Національного корпусу" зірвали з'їзд партії
Вчора, 19:20

Сьогодні у Львові представники організацій "Правий сектор" і "Національний...

У Львові активісти Національного корпусу в масках напали на заклад національної лотереї
Вчора, 18:07

Активісти Національного корпусу побили вікна приміщення ігрових автоматів...

На українсько-польському кордоні затримано двох співвітчизників з великою сумою
Вчора, 17:09

Двоє українців мали намір приховано перевезти через кордон понад 100 тисяч...