У Львові громада вимагає звільнити керівника військового лісокомбінату

  • 23-11-2017, 20:17
У Львові громада вимагає звільнити керівника військового лісокомбінату

Представники низки громадських організацій Львова обурені призначенням виконувачем обов’язки керівника ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Тараса Никончука, сина одіозного Володимира Никончука.

Відтак вони вимагають скасувати рішення конкурсної комісії та провести чесний конкурс за участі представників громадськості та ЗМІ. Про це вони зазначили в коментарі журналісту Lvivnews.com.ua

«Говорячи про це призначення варто сказати у першу чергу про Володимира Никончука, тобто про батька Тараса Никончука, котрий безпосередньо вплинув на його призначення керівником ДП «Львівський військовий лісокомбінат», – зазначив Іван Спринський, керівник ГО «Рабів до раю не пускають», – У першу чергу він немає фахової освіти. Окрім того він володіє рядом підприємств деревообробної галузі».

Також активісти зазначають, що свої перші кроки на посаді в.о. керівника ДП «Львівський військовий лісокомбінат» Тарас Никончук спрямував на те, щоб зупини будь-які перевірки чи громадський контроль на підприємстві.

«Це може свідчити про те, що він незацікавлений аби на підприємстві був порядок, дисципліна та була забезпечена прозорість його роботи», – додав Іван Спринський.

Також активісти зазначають, що Тарас Никончук особисто підтвердив, що йти на посаду йому рекомендував його батько сказавши як саме пройти усі процедури.

«Саме його батько, Володимир Никончук, в часи Януковича був одним із заступників керівника Воєнпромсервісу. У ті часи компанія фактично уособлювала на офіційному державному рівні інститут смотрящих в лісовому господарстві. Ми чітко розуміємо, що призначення Тараса Никончука є тіньовим призначенням людини, котра прийшла розпоряджатись державним майном задля розкладання його в різні приватні кишені», – зазначив Іван Спринський.

Відтак активісти звертаються до очільника області та його заступників з вимогою не допустити продовження традицій Києва призначати «виконувачів обов’язки».

«Будь-яке призначення повинно відбуватись лише за попереднім обговоренням з громадськістю та за участю представників ЗМІ», – наголосив Іван Спринський.

Варто зазначити, що 32-річний Тарас Никончук має освіту за напрямком банківська справа. Йому належить приватне підприємство «Вудтрейд», котре в проміжку 2010-2011року перемогло у дев’яти тендерах на загальну суму 2 млн. 624 тис. 924 грн. Зокрема, ПП «Вудтрейд» перемогло в тендерних закупівлях, що здійснювались Добрянським лісовим господарство, котре очолював його батько. Саме на ці закупівлі припала левова частка коштів.

Згідно із декларацією, він не володіє жодним нерухомим майном. Йому належить автомобіль Mazda 3. Попри те, що він є бенефіціарним власником ПП «Вудтрейд» в декларації не зазначено.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...