Частина Львова залишилася без водопостачання

  • 21-11-2017, 13:02
Частина Львова залишилася без водопостачання

Як повідомили у прес-службі «Львівводоканалу», сьогодні через ремонтні роботи припинено водопостачання у Залізничному, Личаківському та Галицькому районах Львова. Зокрема, через витік на вулиці Тракт Глинянський (№84) орієнтовно до 11:30 години припинено водопостачання на вулиці Тракт Глинянський, Кошову, Козацьку, Дубову, Голинського, Січову, Лодія й Поетичну.

У зв’язку з ремонтними роботами на вулицях Зеленій і Пасічній припинено орієнтовно до 13:00 гдини водопостачання на вулиці Верхня Зелена, Дунайську, Дністерську, Липова Алея, Луганську, Навроцького, Керченську, Вулецьку, Півколо, Вигін, Раковського, Жасминову, Орлину, Радість, Бузкову, Простору, Межову, Перелітну, Розвилисту, Слобідську, Надійну, Світанкову та прилеглі до них.

А в зв'язку з плановими роботами на насосній станції на вулиці Кульчицької до 17:00 години припинено подачу води будинкам№2, №4, №6, №8, №10 та №12 на вулиці Кульчицької й №49, №51, №53, №55, №57, №59, №61 та №63 на вулиці Виговського.

Джерело: lviv.sq.com.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У центрі Львова вкрали дві півметрові писанки
Вчора, 21:11

Охоронець писанок стверджує, що крадіжку скоїли вночі туристи з Німеччини,...

Порошенко під час свого виступу забув як звати загиблого в зоні АТО сержанта зі Львова
Вчора, 17:35

Президент України Петро Порошенко осоромився під час свого виступу на...

В Україні понад 1700 шкіл і дитячих садів працюють без справних систем протипожежного захисту
Вчора, 14:29

В Україні понад 1700 шкіл і дитячих садів працюють без справних систем...