Понад 72 тис. львів’ян узяли участь у голосуванні за Громадський бюджет

  • 17-11-2017, 12:57
Понад 72 тис. львів’ян узяли участь у голосуванні за Громадський бюджет

15 листопада завершилось голосування за проекти Громадський бюджет Львова 2018.

За 15 днів голосування свої голоси віддали понад 72 тисячі львів’ян. Про це під час брифінгу розповів начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua

В голосуванні взяли участь 72 061 мешканець міста, які віддали 109 389 голосів за малі та великі проекти Громадського бюджету. При цьому, близько 50 тисяч громадян проголосували за допомогою bankID.

Цього річ активність львів’ян у голосуванні стала вищою на 350% у порівнянні з минулим роком, коли свої голоси віддали близько 20 тисяч громадян.

«Дуже добре, що росте активність львів’ян в участі в житті міста. У порівнянні з іншими містами, мешканці Львова були найактивніші у голосуванні. Ми дали у Львові хороший старт, який буде чудовим прикладом для інших міст країни», – каже заступник міського голови Андрій Москаленко.

Як зазначає Юрій Лукашевський, найактивніше голосували мешканці Шевченківського району, які також подали найбільшу кількість проектів.

Трійка лідерів серед великих проектів виглядає так: Благоустрій подвір’я шкіл на куті Чорновола-Замарстинівської – 3576 голосів;

Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні на вул. П. Орлика – 3573 голосів;

Футбольний стадіон на території спорткомплексу СЗШ№97 – 3069 голосів.

Втім, чиновники визнали, що освітні проекти здобули більшість голосів через кращу згуртованість мешканців та шкіл.

«Це очевидно, що освітні проекти здобудуть перемогу, адже це більш організовані маси населення, а освіта завжди була в пріоритеті людей. Тому іншим проектам надзвичайно важко конкурувати з ними, хоча це цілком можливо, адже, як показали результати голосування, інші ініціативи також здобули перемогу», – зазначає Лукашевський.

За статистикою, у голосуванні Громадського бюджету у категорії «Освіта» свої голоси віддали 32% мешканців. Втім, варто зазначити, що такі проекти, як облаштування спортивного майданчику в школі, відносились до категорії «Спорт», за яку віддали 18% всіх голосів.

Загалом, серед найпопулярніших «освітніх ініціатив» у міській раді називають власне облаштування спортивних майданчиків та встановлення камер відеоспостереження.

«Для нас – це таке своєрідне повідомлення про те, що потрібно звернути увагу на ці найбільш затребувані громадянами речі», – додає Юрій Лукашевський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові представники "Правого сектора" і "Національного корпусу" зірвали з'їзд партії
Вчора, 19:20

Сьогодні у Львові представники організацій "Правий сектор" і "Національний...

У Львові активісти Національного корпусу в масках напали на заклад національної лотереї
Вчора, 18:07

Активісти Національного корпусу побили вікна приміщення ігрових автоматів...

На українсько-польському кордоні затримано двох співвітчизників з великою сумою
Вчора, 17:09

Двоє українців мали намір приховано перевезти через кордон понад 100 тисяч...