Через аварію 17 будинків у Львові залишилися без гарячої води

  • 13-11-2017, 16:01
Через аварію 17 будинків у Львові залишилися без гарячої води

Як повідомили сьогодні у «Львівтеплоенерго», гаряча вода не подається до 17 будинків.

Не отримують гарячу воду будинки №64 та №74 на вулиці Науковій у Франківському районі. Причина відсутності гарячого водопостачання – ліквідація пориву трубопроводу гарячого водопостачання від ЦТП на вулиці Науковаій 58а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні.

Також у «Львівтеплоенерго» повідомили:

«Не отримують гарячу воду будинки №47, №49, №53, №55, №57, №59, № 61, №63 та №65 на вулиці Стрийській у Сихівському районі. Причина відсутності - порив трубопроводу ГВП від ЦТП на вулиці Гашека, 17а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні».

«Будинки №2, №4 та №6 на вулиці Миколайчука, №27 вулиці Мазепи й №7 вулиці Плуговій у Шевченківському районі.не отримують гарячу воду через порив трубопроводу ГВП від ЦТП на вулиці Миколайчука, 14б. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні» – зазначили також у «Львівтеплоенерго».

«Будинок №6 на вулиці Студинського не отримує гарячу воду через порив внутрішньобудинкової системи. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні» – додали у «Львівтеплоенерго».

Джерело: Щоденний Львів
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Сьогодні, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...

За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%
Сьогодні, 10:11

Про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та...

У роботі "Укрзалізниці" позитивних змін Омелян не бачить
Вчора, 20:22

"Укрзалізниця" продовжує зривати графіки ремонту доріг на Львівщині та в...