На Львівщині підписали першу Угоду про співпрацю із Литвою

  • 4-10-2017, 18:11
На Львівщині підписали першу Угоду про співпрацю із Литвою

У містечку Буську, що на Львівщині мер міста Пренай (Литва) Алвідас Вайцекаускас разом з керівництвом району підписали Угоди про співпрацю, ознайомлення з нашим краєм, обміну досвідом, налагодженням дружніх економічних, освітніх, культурних зв’язків. У складі литовської делегації на Львівщину, окрім мера міста, завітали також директор центру допомоги освіти Дануте Станкевічене, директор центру соціальних послуг Аурелія Урбонене та інші. Про це інформує кореспондент Lvivnews.com.ua.

Співпраця між двома містами – українським та литовським розпочалась з травня цього року, коли делегація львів’ян відвідали місто Пренай Каунарського повіту Республіки Литви на запрошення районного муніціпалітету Альвідаса Вайцекаускаса. У рамках насиченої програми святкувань, де місто Пренай відзначило своє 515-річчя, відбулася конференція «Розвиток міжнародного співробітництва в Пренайському самоврядуванні», де бущани та представники інших східноєвропейських держав презентували свої країни, регіони, їх економічний, освітньо-культурний, природній та людський потенціал.

Тоді за підсумками конференції було підписано протокол про наміри щодо співпраці між містом Пренай (Литва) і Буським районом (Україна). І ось на запрошення керівництва райдержадміністрації прибула делегація з м.Пренай Республіки Литви для підписання Угоди про співпрацю, ознайомлення з нашим краєм, обміну досвідом, налагодженням дружніх економічних, освітніх, культурних зв’язків.

«Я у вас недавно, але уже помітив, що люди тут душевні, добрі та щирі. І у мене великі сподівання, що сьогоднішня підписана Угода не буде формальністю на папері, а ми будемо продовжувати спілкуватись. Цей документ передбачає розвиток співпраці, обмін інформацією та досвідом, підтримку діяльності, скерованої на культурно-освітню роботу і роботу у справах молоді Я мрію, щоб наша молодь, діти, працівники культури, місцеві органи влади спілкувались, обмінювались досвідом. Литовці, як і українці, дуже гостинні і люблять гостей. Я думаю, що ми будемо тісно працювати у різних проектах і покажемо результат. У нас є партнери у різних країнах, зокрема у Латвії, Естонії, Фінляндії, Білорусії та Італії. Ми всім раді, що є можливість обмінятись досвідом та культурою», - розповів у вступному слові мер міста Пренай (Литва) Алвідас Вайцекаускас.

Угода була підписана у двох екземплярам – на українській та литовській мовах. У залі сесійної зали Буської райради лунали гімн України та Литви.

На Львівщині підписали першу Угоду про співпрацю із Литвою


У подяку за підписання Угоди, литовська делегація подарувала Буську прапор містечка Пренай та картину.

На Львівщині підписали першу Угоду про співпрацю із Литвою
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові бус на смерть збив дівчинку, яка каталася на санках
Сьогодні, 20:06

У Львові бус на смерть збив 10-річну дівчинку, яка каталася на санках. ...

У Львові дівчині підсипали наркотики, а потім згвалтували
Сьогодні, 17:02

Напередодні у Львові в відділ поліції звернувся водій таксі, який...

Дрогобич загруз у смітті через протест
Сьогодні, 12:35

Дрогобич Львівської області загруз у смітті - з міста два тижні не...