У Львівській облраді рекомендували вивішувати червоно-чорний прапор до визначних дат

  • 30-08-2017, 15:38
У Львівській облраді рекомендували вивішувати червоно-чорний прапор до визначних дат

Профільна комісія внесла зміни та доповнення до Регламенту Львівської обласної ради VII скликання.

Про це інформує кореспонден Lvivnews.com.ua під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності.

Відповідний проект рішення підтримала зазначена комісія. Також члени комісії розглянули та погодили доопрацьований комісією культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ проект рішення «Про застосування революційного прапора ОУН на території Львівської області».

Відповідно до цього рішення затверджено перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті їх Героїв, коли рекомендується застосування революційного прапора ОУН на території області.

«На сьогодні червоно-чорний прапор став символом для здобуття незалежності в новітній історії України, – зауважив голова комісії Андрій Ковч. – Зараз із цим прапором в руках воюють наші бійці на Сході держави. Він став не тільки стягом, з яким йшли в бій вояки ОУН-УПА, а й тепер уже національно-визвольної боротьби на східних кордонах».

Комісія, окрім цього, проголосувала за представлення до нагородження Почесними Грамотами Верховної Ради України М. Дзюдзя, Р. Тація, К. Подільчук, О. Воробйова.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові бус на смерть збив дівчинку, яка каталася на санках
Сьогодні, 20:06

У Львові бус на смерть збив 10-річну дівчинку, яка каталася на санках. ...

У Львові дівчині підсипали наркотики, а потім згвалтували
Сьогодні, 17:02

Напередодні у Львові в відділ поліції звернувся водій таксі, який...

Дрогобич загруз у смітті через протест
Сьогодні, 12:35

Дрогобич Львівської області загруз у смітті - з міста два тижні не...