Стоматологи та пацієнти пікетували Садового (ФОТО)

  • 23-08-2017, 13:38
Стоматологи та пацієнти пікетували Садового (ФОТО)

Працівники львівських комунальних стоматологічних поліклінік зновувийшли під стіни Львівської Ратуші з вимогами зупинити скандальну реформу комунальних стоматологій.

Про це інформує кореспондент Lvivnews.com.ua.

Стоматологи вже не вперше воюють з чиновниками міської ради. Основними їхніми вимогами є звільнення начальника управління охорони здоров’я Володимира Зуба та скасування ухвали депутатів Львівської міської ради, які своїм рішення розпочали реформу комунальних стоматологій міста.

«Нам вже два місяці не виплачують зарплату – ні лікарям, ні санітаркам, ні медсестрам. Ігнорують будь-які наші вимоги. Тому ми знову вийшли на мітинг, а після цього йдемо до обласної прокуратури та в Інспекцію праці захищати свої права через незаконні дії злочинної влади Львова», – каже голова профспілки 3 комунальної стоматологічної поліклініки Надія Тацій.
За словами лікарки, після так званої реформи, почались масові скорочення працівників – 84 працівники 1-комунальної стоматології були звільненні.

«Наша мета – це припинити це ганебне свавілля чиновників, відмінити ці ганебні ухвали. Як ми бачимо у ситуації з 1-ю комунальної стоматологічною поліклінікою, яка вже «реформована», відбуваються масові звільнення працівників, а найгірше це, що не надається безкоштовна медична допомога населенню Галицького та Сихівського районів. Вона зараз стала дуже дорога, щоб лише поставити профогляд, люди мусять платити по 190 гривень за печатку та огляд. Видалення і лікування зубів зараз вартують надзвичайно дорого і соціально незахищені верстви населення не можуть собі це дозволити», – наголошує завідувач терапевтичним відділенням 3 комунальної стоматології Олександр Бурій.

Як він зауважує, відтепер безкоштовні послуги для населення взяли на себе інші комунальні клініки, які протистоять реформі львівських посадовців, навіть незважаючи на відсутність будь-яких виплат за це.

Стоматологи та пацієнти пікетували Садового (ФОТО)

Стоматологи та пацієнти пікетували Садового (ФОТО)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні вилучили 8 кг важких наркотиків у румуна
Вчора, 18:28

Прикордонники вилучили близько 7,8 кг екстазі у громадянина Румунії в...

У Дрогобичі з річки виловили труп чоловіка
Вчора, 15:27

Робочі Дрогобицького відділу поліції Львівської області встановлюють...

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Вчора, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...