«Залізничнетеплоенерго» покращить якість надання послух споживачам у новому опалювальному сезоні

  • 10-08-2017, 15:31
«Залізничнетеплоенерго» покращить якість надання послух споживачам у новому опалювальному сезоні

У Львові триває підготовка до нового опалювального сезону 2017-2018 року. Зокрема, на одному із теплопостачальних підприємств Львова – ЛКП «Залізничнетеплоенерго», яке обслуговує Залізничний район Львова, тривають ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання: проводиться заміна теплових мереж, ремонт основного і допоміжного обладнання в котельнях і ЦТП.

Активно тривають роботи із встановлення диспетчеризації в ЦТП. До кінця року на усіх ЦТП ЛКП «Залізничнетеплоенерго» буде встановлено диспетчеризацію.

Як повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», всього на підприємстві є 33 ЦТП, які забезпечують гарячим водопостачанням 370 багатоквартирних житлових будинків. На сьогодні проведено диспетчеризацію 27 ЦТП для 303 ж/б — це 82% від загальної кількості. Залишилось ще 6 ЦТП (вул. Петлюри, 37А; вул. Кульчицької, 9А; вул. Кульчицької, 16А; вул. Любінська, 97А; вул. Виговського, 79А; вул. Шевченка, 348А; вул. Перфецького, 1А), які обслуговують 67 ж/б. До кінця року на підприємстві планують встановити диспетчеризацію і на цих об’єктах. Роботи в основному підприємство проводить власними силами. Вартість встановлення диспетчеризації на одному ЦТП становить близько 30 тис. грн. За словами головного інженера ЛКП «Залізничнетеплоенерго», при залученні сторонніх організацій вартість робіт може бути дорожчою.

«Диспетчеризацію встановлюємо з метою покращення надання якості послуг нашим споживачам з підігріву гарячої води на подачі теплоносія в час опалювального сезону. Диспетчеризацію вже встановлено на 27 ЦТП. На 6 ЦТП триває робота. Монтажні роботи вже завершилися, залишається провести наладку. Тому до початку опалювального сезону у нас буде встановлено диспетчеризацію на усіх ЦТП», - розповів Віталій Камінський, головний інженер ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

За його словами, завдяки диспетчеризації покращується якість надання послуг, адже в он-лайн режимі цілодобово диспетчер бачить роботу ЦТП – усі параметри роботи ЦТП, зокрема параметри подачі гарячої води і теплоносія, виведені на монітор комп’ютера в диспетчерському пункті котельні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові п'яний водій автомобіля "Lanos" збив дівчину і провіз її на капоті близько ста метрів
Сьогодні, 10:27

У Львові водій автомобіля "Lanos" збив дівчину і провіз її на капоті свого...

У Львові за підготовку до теракту засудили трьох бійців батальйону "ОУН" і двох тут же відпустили
Вчора, 21:07

Шевченківський райсуд засудив трьох членів добровольчого батальйону "ОУН"...

У Львові представник муніципальної варти погрожував громадянам зброєю
Вчора, 17:31

Вчора близько 22:00 години на вул. Зелена 261 у Львові стався конфлікт в...