Кожна дитина, яка навчається в школі, повинна вміти надавати медичну допомогу - Садовий

  • 10-08-2017, 14:35
Кожна дитина, яка навчається в школі, повинна вміти надавати медичну допомогу - Садовий

Львівські школи готують до нового навчального року. Багато ремонтних робіт перебуває на завершальній стадії, частину вже завершено.

Зокрема, у СЗШ №42 ведуться роботи щодо заміни каналізації і встановлення рукомийників в обідньому залі. У 2017 році з міського бюджету на ремонт школи і на придбання предметів довгострокового користування виділено близько 800 тис. грн. Сьогодні міський голова Львова оглянув обладнання, яке закупили для кабінету фізики і кабінету захисту Вітчизни у школі №42. Мер зазначив, що до кінця року усі школи міста отримають мультиборди, а також буде закуплено сучасне обладнання для 40 нових кабінетів фізики. У наступні роки буде збільшено фінансування для облаштування сучасних кабінетів захисту Вітчизни, трудового навчання та надання медичної допомоги.

«Залишилось 3 тижні до початку навчального року. Важливо, щоб усі школи були підготовлені і фізично, і морально. Цього року ми виділили понад 150 млн грн на галузь освіти – і на школи, і на садочки. Сьогодні у всіх навчальних закладах на завершальній стадії велика кількість робіт, щоб діти могли прийти 1 вересня і з великим бажання і натхненням приступити до навчання. Також нас цікавить процес наповнення новим обладнанням, новим інструментарієм. Ми виділяємо цього року значні кошти на купівлю кабінетів фізики. До кінця цього року 40 нових кабінетів буде облаштовано. Наступне – це мультиборди, на яких можна зовсім по-іншому вивчати хімію, фізику, математику. До кінця цього року кожна школа буде мати відповідне обладнання", - заявив Садовий.

По його словам, один мультиборд коштує орієнтовно 150 тисяч гривень.

"А ми купує найкращої якості. Також для міста важливо, щоб кожна дитина, яка навчається в школі, мала повагу до трудових професій, мала навики військової підготовки і вміння надавати медичну допомогу. Тому наступний рік, 2019 та 2020 року ми будемо в бюджеті передбачати значні кошти, щоб наші школи були обладнанні належним чином, щоб і виробничі професії, і військова підготовка була належного рівня. Також спеціалізовані кабінети фізики, хімії, мультиборди. Так, як ми свого часу почали облаштовувати наші школи і закуповувати обладнання, щоб всі діти вміли грати в шахи, так сьогодні все сучасне має бути в наших школах», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу у школі №42.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні вилучили 8 кг важких наркотиків у румуна
Вчора, 18:28

Прикордонники вилучили близько 7,8 кг екстазі у громадянина Румунії в...

У Дрогобичі з річки виловили труп чоловіка
Вчора, 15:27

Робочі Дрогобицького відділу поліції Львівської області встановлюють...

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Вчора, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...