Мер Львова про компанію «Ірокс»: Мають бути порушені кримінальні провадження

  • 10-08-2017, 13:36
Мер Львова про компанію «Ірокс»: Мають бути порушені кримінальні провадження

З метою захисту прав та законних інтересів мешканців територіальної громади м. Львова, які вклали кошти у неправомірне будівництво, та захисту своїх прав, як власника земельної ділянки, мерія Львова звернулась у правоохоронні органи щодо протиправного будівництва компанії «Ірокс».

Відповідні листи скеровані Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, Прокурору Львівської області Юрію Квятківському, Начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерію Середі, Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексію Кудрявцеву та Директору департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роману Желиху.

«Тим забудовником мають займатись правоохоронні органи. Тому всі ті судді, які приймали рішення щодо «Іроксу» - їхня діяльність має бути проаналізована, чому вони такі рішення приймали. Якщо державна інспекція давала дозвіл – на основі чого? Якщо будується будинок і давати йому 5-ту категорію складності, щоб уникати контролю зі сторони міських служб? Це також правопорушення. Я про це поінформував керівника Державної інспекції архбудконтролю. Має бути повага до закону у всіх компаній, які працюють на території міста Львова. Хай вони виправляють свої порушенні і нормально працюють, поважаючи закон. Всі помилки треба виправляти.

Ми плануємо зносити будинок на вул. Личаківській. За заправкою підуть будинки, однозначно. Усі, хто будують з порушеннями, повинні розуміти, що їх чекає така доля. Кошти, які вони потратили, преференції, які вони комусь давали, все буде забуто. Закон і тільки закон», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначено у листах, «ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній, вул. Шевченка, 418, вул. Тернопільській, 42. Таке будівництво ведеться без документів на землекористування, без відповідних містобудівних умов та обмежень, інших дозвільних документів».

Відтак, Львівська міська рада просить порушити кримінальне провадження щодо керівника ПрАТ «Ірокс», який повністю нівелює вимоги законодавства у сфері будівництва, а також – щодо посадових осіб Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області (тепер департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...