Для школи №42 закупили сучасне обладнання для облаштування кабінету фізики

  • 10-08-2017, 12:37
Для школи №42 закупили сучасне обладнання для облаштування кабінету фізики

Львівські школи готують до нового навчального року. Багато ремонтних робіт перебувають на завершальній стадії, частину вже завершено. Зокрема, у СЗШ №42 ведуться роботи щодо заміни каналізації і встановлення рукомийників в обідньому залі. У 2017 році з міського бюджету на ремонт школи і на придбання предметів довгострокового користування виділено близько 800 тис. грн.

«Ця школа брала активну участь у громадському проекті, де перемогла і було передбачено 300 тис. грн. на облаштування безперешкодного доступу до школи, обладнаний вхід до навчального закладу, облаштовано пандус. Окрім того, учні брали участь у проекті Friendly School, де вони також перемогли у минулому році, а цього року облаштовується кімната, де будуть навчати дітей надавати першу медичну допомогу. В цьому році проводяться ремонтні роботи з облаштуванням і поточного ремонту шкільної їдальні і влаштування рукомийників. Придбано обладнання для кабінету фізики і предмету захисту Вітчизни», - зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

У 2017 році виділено кошти з міського бюджету на реалізацію проекту «Успішна школа» у сумі 190 тис. грн. на створення кабінету медико-санітарної підготовки та зовнішнього водовідведення. Також школі виділено обладнання для кабінету фізики вартістю 146 тис грн.

Школа разом з батьківською громадою взяла участь у громадському проекті під назвою «Безперешкодний доступ до будівлі СЗШ № 42 м. Львова» вартістю 300 тис грн. і стала переможцем. Цей проект на сьогодні успішно виконаний.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Під час катання в горах травмувалися четверо туристів
Вчора, 20:21

Вчора під час катання на лижах на горі Тростян та Високий Верх, травми...

З 1 січня урізали соціальні норми на електроенергію
Вчора, 17:48

З 1 січня 2018 року вступила в дію нова норма Постанови Кабміну №409 від...

Патрульні ліквідували загоряння в вантажівці на трасі Київ-Чоп
Вчора, 13:56

Вчора ввечері екіпаж патрульної поліції 2-го батальйону зупинив порушника...