Для школи №42 закупили сучасне обладнання для облаштування кабінету фізики

  • 10-08-2017, 12:37
Для школи №42 закупили сучасне обладнання для облаштування кабінету фізики

Львівські школи готують до нового навчального року. Багато ремонтних робіт перебувають на завершальній стадії, частину вже завершено. Зокрема, у СЗШ №42 ведуться роботи щодо заміни каналізації і встановлення рукомийників в обідньому залі. У 2017 році з міського бюджету на ремонт школи і на придбання предметів довгострокового користування виділено близько 800 тис. грн.

«Ця школа брала активну участь у громадському проекті, де перемогла і було передбачено 300 тис. грн. на облаштування безперешкодного доступу до школи, обладнаний вхід до навчального закладу, облаштовано пандус. Окрім того, учні брали участь у проекті Friendly School, де вони також перемогли у минулому році, а цього року облаштовується кімната, де будуть навчати дітей надавати першу медичну допомогу. В цьому році проводяться ремонтні роботи з облаштуванням і поточного ремонту шкільної їдальні і влаштування рукомийників. Придбано обладнання для кабінету фізики і предмету захисту Вітчизни», - зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

У 2017 році виділено кошти з міського бюджету на реалізацію проекту «Успішна школа» у сумі 190 тис. грн. на створення кабінету медико-санітарної підготовки та зовнішнього водовідведення. Також школі виділено обладнання для кабінету фізики вартістю 146 тис грн.

Школа разом з батьківською громадою взяла участь у громадському проекті під назвою «Безперешкодний доступ до будівлі СЗШ № 42 м. Львова» вартістю 300 тис грн. і стала переможцем. Цей проект на сьогодні успішно виконаний.

Коментарі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні Львівщини попередили вивезення 106 кг бурштину
Сьогодні, 17:33

Чергову партію «сонячного каміння» сьогодні на кордоні з Польщею затримали...

У Львові встановлять експериментальні дорожні знаки
Сьогодні, 16:34

У зв'язку з поширенням електромобілів та збільшенням кількості...

Львівський архів перебуває в аварійному стані
Сьогодні, 14:37

Державний архів Львівської області, який розташований на перетині багатьох...