Львівські школи та садочки ремонтують до нового навчального року

  • 10-08-2017, 10:39
Львівські школи та садочки ремонтують до нового навчального року

Станом на початок серпня продовжуються ремонтні роботи у львівських дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах.

У зв’язку із наближенням нового навчального року, багато ремонтних робіт перебувають на завершальні стадії або завершено. Під час канікул у школах і садочках замінюють системи опалення, ремонтують харчоблоки, басейни, спортивні майданчики та санвузли, облаштовують лабораторним та демонстаційним обладнанням кабінети фізики та закуповують інтерактивні мультитач-панелі, обладнання для кабінетів захисту Вітчизни.

«Наступного тижня буде створено виїзні групи із керівників шкіл, представників управління освіти, громадської ради, створеної при управлінні освіти, та батьківської громадськості, щоб оцінити, на скільки школи готові до нового навчального року», — прокоментувала Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

У 2017 році із міського бюджету на ремонтні роботи та на придбання обладнання і предметів довгострокового користування виділено 153,2 млн. грн.

Зокрема, на відновлення ДНЗ та груп у ДНЗ виділено 24,9 млн грн на такі об’єкти: ДНЗ на вул. Кульпарківській, 182; ДНЗ № 111 на вул. І. Виговського, 1а; ДНЗ № 96 на вул. Клепарівській, 31; ДНЗ на вул. Зубрівській, 9; ДНЗ № 97 на вул. Дністерській, 25; ДНЗ № 116 на вул. Джерельній, 71; ДНЗ ПЗ "Будинок школярів" на вул. Б. Грінченка, 4-а; ДНЗ на вул. Медової Печери, 13; ДНЗ на вул. М. Рильського, 9; ДНЗ на вул. Дорога Кривчицька, 3; ДНЗ на вул. Білогорща, 3а; ДНЗ на вул. Сяйво, 16; реконструкція 1-го поверху у СЗШ № 23 на вул. Варшавській, 126 з метою введення додаткових груп.

Пріоритетним напрямком є відновлення дошкільних навчальних закладів, які тривалий час перебували в оренді, ремонт спортивних майданчиків і стадіонів, які є поблизу навчальних закладів, створення комфортних умов для учнів (ремонти санвузлів, систем опалення, харчоблоків, басейнів, спортивних залів, заміни вікон, ремонт та придбання обладнання для фізико-хімічних лабораторій та кабінетів трудового навчання).

Станом на 8 серпня на відновлення 17 спортивних майданчиків виготовлено проектно-кошторисну документацію, відповідної до якої подані тендерні пропозиції щодо визначення підрядної організації на їх облаштування. Процедури закупівель проводяться на виконання капітального ремонту спортивних майданчиків у СЗШ №6, СЗШ №96, СЗШ №100, СЗШ №17, СЗШ №27, СЗШ №57, СЗШ №83, гімназії «Престиж» та Львівському технологічному ліцеї. Крім того, визначено переможців тендеру з відновлення стадіонів у СЗШ №65 та СЗШ №68, а також капітального ремонту спортивного майданчика СЗШ №66. На розгляді в експертній організації перебувають кошториси по проведенню ремонту у СЗШ № 54.

«В цьому році ми плануємо завершити ремонт 12 спортивних залів, 2 з яких стали переможцями у обласному конкурсі мікропроектів. На сьогодні ведуться ремонтні роботи у 6 закладах, у 3 оголошено тендерні закупівлі, а у 3 оформлюється дозвільна документація», - зазначили в управлінні освіти ЛМР.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Ще 70 ДТП зареєструвано у Львові
Вчора, 17:45

У п’ятницю, 25 травня, на автошляхах Львівщини сталися 70...

Дві колони американської військової техніки рухалися в бік Польщі
Вчора, 17:29

У напрямку Польщі та країн Балтії, з боку Німеччини рухалися дві величезні...

Співробітниця соціальної служби вимагала 18 тисяч гривень у бійця АТО
Вчора, 14:33

Поліція затримала за вимагання 18 000 грн. співробітницю львівського...