У Львівській галереї мистецтв виявили нестачу багатьох раритетів

  • 7-08-2017, 10:38
У Львівській галереї мистецтв виявили нестачу багатьох раритетів

Окрім унікальних стародруків, серед яких і «Апостол» Івана Федорова (Федоровича), зі Львівської галереї мистецтв зникла частина колекції монет.

Це виявили під час проведення інвентаризації фондів галереї.

Водночас слідчі поліції проводять обшуки в помешканнях колишніх працівників галереї, зокрема і в екс-директора Лариси Разінкової-Возницької.​

Лариса Разінкова-Возницька розповіла Радіо Свобода, що обшук проводили двоє слідчих Галицького райвідділу поліції, згідно з судовим рішенням, при понятих. Вони просили показати їм книжки, папки з документами.

«Нічого не вилучили, склали протокол, де вказано, що тут не було стародруків чи іншої такої літератури. Я на 80% впевнена, що ці стародруки зникли вже, коли я не працювала в галереї, але це треба доказувати, щоб органи досліджували, я зацікавлена, щоб це все розкрилось, ці книжки збирав мій батько, створив Музей книги», – наголосила директор Галереї мистецтв упродовж 2012-2016 років Лариса Разінкова-Возницька.

У прес-службі Національної поліції у Львівській області підтвердили, що тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження щодо крадіжки стародруків з Музею мистецтва давньої української книги. Правоохоронці діяли, згідно із законом, стверджують у поліції. Оскільки є таємниця слідства, тому детальніше не повідомили про розслідування справи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...