Той, хто не дивився в очі смерті, важко може собі уявити, як треба любити і як треба бажати миру - Садовий

  • 2-08-2017, 16:36
Той, хто не дивився в очі смерті, важко може собі уявити, як треба любити і як треба бажати миру - Садовий

Сьогодні у Львові відбулись заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України у 80-ій бригаді. Від імені громади міста Львова Андрій Садовий вручив почесні нагороди.

Розпочались заходи із підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України. Опісля відбулась хвилина мовчання за усіма, хто віддав життя за волю і незалежність України. Військових привітали гості свята.

«На цьому плацу з часу початку нашої незалежності було багато різних урочистих заходів. В останні роки ми особливо цінуємо мирне небо над нашими містами. Той, хто не дивився в очі смерті, важко може собі уявити, як треба любити і як треба бажати миру. Ми живемо у дуже не простий час – і в Україні, і в світі. Все змінюється. Ми історично маємо близько 13 тис км кордону з Росією, Білорусією, з іншими країнами, тому ми не можемо бути певними, що хтось дав нам незалежність на ціле життя. За незалежність треба боротись щодня. Дякуючи вам, усім нашим українським воїнам, ми сьогодні маємо нашу вільну державу. Але частина нашої території в окупації. Часто різні політики дають свої рецепти, як ми будемо визволяти наші окуповані території. На мою думку, варіант дуже простий – якщо рівень життя в Україні буде в два рази вищий, ми дуже легко повернемо окуповані території. Ми повинні максимум наших коштів та зусиль сьогодні інвестувати в освіту, в мудрих, освічених людей. Ми повинні сприяти виробництву у нашій державі, щоб наповнювалась наша казна, щоб ми мали достатньо коштів для належного фінансування наших збройних сил і купівлі сучасної техніки. Це може виглядати складно, але якщо розум вернеться до усіх тих людей, які керують у нашій країні, які ставили руку на Біблію, на Конституцію, обіцяли вірно служити нашій державі, тоді ситуація почне змінюватись на краще швидше. Я вірю у вас, у вашу мужність і силу. Слава українським десантникам! Слава Україні!», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, за зразкове виконання військового обов’язку, мужність і самовідданість та з нагоди 25-ї річниці створення Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, подякою нагородили: Володіна Олександра Миколайовича – старшину, головного сержанта зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А0284; Мельника Юрія Валерійовича – молодшого сержанта, командира 2 кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0284. Ювілейною монетою імені Короля Данила Галицького нагородили: Піскунова Олександра Федоровича – сержанта, командира 3 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А0284; Янковського Віктора Володимировича – молодшого сержанта, командира автомобільного відділення 2 реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської батареї бригадної артилерійської групи військової частини А0284; Верхолу Андрія Iгоровича – солдата, навідника 2 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0284.

Також кожен з відзначених отримає від міста по 3 тис грн матеріального заохочення.

Після урочистих заходів відбулись показові виступи підрозділів військової частини, виступ творчих колективів міста Львова та показ техніки та озброєння військової частини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...