У Сихові московська УПЦ захопила землю

  • 22-07-2017, 14:57
У Сихові московська УПЦ захопила землю

У Сихові група людей, які називають себе прихожанами УПЦ МП, побудували на комунальній землі будівлю і закликають городян до знищення України.

Таку інформацію надали в прес-службі ВО "Свобода", після того як до депутата міськради Андрія Карбовник звернулися Сихівчани з проханням якось вплинути на агресивно налаштованих парафіян УПЦ МП, які систематично закликають до повалення влади і ліквідації української державності.

Крім того, ця група людей захопила земельну ділянку на проспекту Червоної Калини, 89 і незаконно звела там будівля, нібито для "богослужінь".

"Жителі Сихова повідомили мені про цю проблему. По суті, незрозуміла купка людей будує будинок на комунальній землі без будь-яких дозволів та погоджень, і проводить там якісь збори. Всім людям вони говорять про якісь" богослужіннях ", в той же час кричать про розправу над українськими діячами, збройне повстання проти української влади та ліквідації України як такої. Швидше за все, це якась диверсійна група для розхитування ситуації в місті. Я буду вимагати правоохоронні органи втрутитися і припинити незаконну деят ельность цих негідників ", - заявив Карбовник.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На Турківщині в лісі виявили тіла двох людей
Сьогодні, 09:53

Вчора в лісовому масиві на Турківщині були знайдені тіла двох людей. У...

На Львівщині скаржаться на нечищені дороги
Вчора, 19:29

На Львівщині не чищені дороги стали причиною скарг місцевих жителів. ...

Львів’яни рятуються від зневоднення завдяки джерелу на Погулянці
Вчора, 18:07

Через аварію на водогоні львів’яни змушені стояти в черзі до джерела...