Львівського підприємця засудили на три роки умовно через агітацію за Антимайдан

  • 18-07-2017, 09:33
Львівського підприємця засудили на три роки умовно через агітацію за Антимайдан

Львівського підприємця Володимира Черевка засудили на три роки умовно за створення і модерування сторінки «Антимайдан Львів» у Вконтакті.

Як вказано у вироку Залізничного райсуду Львова, сторінку «Антимайдан Львів» чоловік створив на початку січня 2014 року і вів її більше трьох років – до кінця квітня 2017 року, поки його не затримала СБУ. Пости у спільноті він публікував зі свого офісу під псевдонімом Никита Ковалев. Сама спільнота була не дуже популярною – на неї підписалися всього 1338 користувачів.

За три роки львівський підприємець встиг опублікувати більше 7,3 тис. дописів, у багатьох з яких, згідно з експертизою, були заклики до зміни території України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та ненависті до мешканців західних областей. Останній пост у спільноті опублікований 20 квітня 2017 року.

У червні 2017 року прокурор із обвинуваченим уклали угоду про визнання вини, згідно якої чоловіку за посягання на територіальну цілісність України замість п'яти років ув'язнення призначили три роки умовно. І 12 липня Залізничний райсуд Львова затвердив цю угоду.

Володимира Черевка затримали у квітні 2017 року. За інформацією СБУ, він і ще один чоловік за вказівками кураторів із РФ адміністрували та наповнювали фейкові антиукраїнські сторінки «Антимайдан Львів», «Львівська народна республіка» та «Рівненська народна республіка».

Зазначимо, що Володимир Черевко є ФОПом, який постачає комп'ютерне обладнання. Зокрема у 2017 році він постачав комп'ютерну техніку Тернопільській міськраді та веб-камери львівському комунальному підприємству «Міський центр інформаційних технологій».

Коментарі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні Львівщини попередили вивезення 106 кг бурштину
Сьогодні, 17:33

Чергову партію «сонячного каміння» сьогодні на кордоні з Польщею затримали...

У Львові встановлять експериментальні дорожні знаки
Сьогодні, 16:34

У зв'язку з поширенням електромобілів та збільшенням кількості...

Львівський архів перебуває в аварійному стані
Сьогодні, 14:37

Державний архів Львівської області, який розташований на перетині багатьох...