У Львові презентували законопроект про участь переселенців у місцевих виборах

  • 12-07-2017, 15:08
У Львові презентували законопроект про участь переселенців у місцевих виборах

12 липня у Львові громадські активісти презентували законопроект, який передбачає надання права голосу переселенцям та іншим мобільним групам громадян всередині країни на місцевих виборах.

Про це повідомляє кореспондент ІА Дивись.info.

Законопроект 6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян» розробили і презентували представники громадських організацій.

За словами Надії Пашкової, старшої координаторки проекту «IFES Україна», сьогодні в Україні нараховується 1,6 млн внутрішньо переміщених осіб.

«При цьому, вони не мають повного доступу до реалізації виборчих прав на місцевих виборах, можуть тільки частково реалізувати виборчі за пропорційною частино, — каже експертка. — З огляду на це, ми випрацювали законопроект 6240. Він вже зареєстрований у Верховній раді, його підписали 24 народних депутати з різних фракцій, він не належить до тої чи іншої політичної партії. Цей законопроект вже пройшов перший висновок у науково-експертному комітеті, також комітет з прав людини дав позитивну оцінку цьому законопроекту і зараз ми намагаємося зробити, щоби його розглянули у профільному комітеті та рекомендували на перше читання до ВРУ».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...