17 листопада у лікарні на Орлика відзначать день передчасно народженої дитини

  • 16-11-2016, 15:28
17 листопада у лікарні на Орлика відзначать день передчасно народженої дитиниУ міській дитячій лікарні дітки, народжені передчасно, разом з батьками візьмуть участь у відзначенні Міжнародного дня передчасно народженої дитини, як повідомили lvivnews у прес-службі Львівської міської ради.
Передчасно народжені діти, які проходили лікування у міській дитячій клінічній лікарні, разом з батьками візьмуть участь у відзначенні Міжнародного дня передчасно народженої дитини. На гостей чекає пізнавальна програма, дитяча анімація і частування. Медики ділитимуться досвідом з батьками та розповідатимуть про особливості догляду за передчасно народженими дітками. Такий захід у лікарні відбудеться уже вдруге.
«За рік у неонатальному корпусі міської дитячої лікарні лікується більше 800 дітей, з яких майже половина народжені передчасно. І кількість таких пацієнтів щорічно зростає. За останні 10 років роботи у відділенні інтенсивної терапії пролікувалось більше 3500 новонароджених, з них більше 600 були з патологією, яким проведено хірургічні корекції. Лікування такого значного потоку пацієнтів стало можливим завдяки відкриттю 10 років тому нового корпусу для лікування новонароджених з відділеннями інтенсивної терапії, патології новонароджених, операційними блоками та всією сучасною інфраструктурою, яка необхідна для лікування цієї найскладнішої категорії пацієнтів у педіатрії», - розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні.
Ідея запросити дітей, які ще недавно перебували під цілодобовим моніторингом медиків, а тепер насолоджуються повноцінним життям у своїх сім’ях, покликана вселяти віру майбутніх батьків у те, що їхні діти, народжені передчасно, мають всі шанси вирости здоровими.
Захід відбудеться 17 листопада, о 13:00 год. у неонатальному корпусі МДКЛ (4 поверх, м. Львів, вул. Пилипа Орлика, 4).
Міжнародний день передчасно народженої дитини був заснований у 2009 році за ініціативи Європейського фонду з догляду за новонародженими дітьми. Вперше святкування цього дня відбулося у Відні (Австрія) у 2009 році. На площі Святого Михайла було запущено в небо одночасно 500 білих куль – відповідно кількості передчасно народжених дітей протягом року у Відні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові бус на смерть збив дівчинку, яка каталася на санках
Сьогодні, 20:06

У Львові бус на смерть збив 10-річну дівчинку, яка каталася на санках. ...

У Львові дівчині підсипали наркотики, а потім згвалтували
Сьогодні, 17:02

Напередодні у Львові в відділ поліції звернувся водій таксі, який...

Дрогобич загруз у смітті через протест
Сьогодні, 12:35

Дрогобич Львівської області загруз у смітті - з міста два тижні не...