У Новояворівську стартує ювілейний міжнародний фестиваль «Молода Галичина»

  • 6-07-2017, 13:10
У Новояворівську стартує ювілейний міжнародний фестиваль «Молода Галичина»

Завтра, 7 липня, у свято Івана, у місті Новояворівську Яворівського району Львівської області стартує 25 ювілейний міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

За словами директора міжнародного фестивалю  Наталії Коваль, «Молода Галичина» з року в рік звучить добірними піснями, несучи їх як символ творчості і людської душі далеко за межі України ось уже чверть століття.

«Сьогодні «Молода Галичина» по праву носить звання мистецької шоу-події міжнародного значення. І хоча у 1992 р. фестиваль народився як регіональний пісенний конкурс «Молода галицька хвиля», – у серцях його засновників та організаторів він завжди був кипучим музичним океаном і неодмінно мусив ставати кращим з кожним наступним роком.

У липні 2017 року міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» святкує свою 25  річницю, як найстарший пісенний фестиваль країни. Талановиті вокалісти, композитори, поети, музиканти, педагоги, продюсери з усіх куточків світу приїжджають у Новояворівськ, щоб своїм мистецтвом засвідчити велич української музики і долучитися до збереження та примноження найкращих взірців пісенних традицій світу.

Цей унікальний пісенний форум продовжує розвиватися і як мистецький центр молодіжної культури. Нині – це вже не просто фестиваль, а видовищне дійство з концертами, конкурсними та шоу-програмами, ярмарками, екскурсіями, творчими зустрічами, майстер-класами, телевізійними та театралізованими показами, виступами зірок і юних талантів.

«Молода Галичина» організовує поїздки своїх учасників на молодіжні фестивалі в Україні та за кордоном, випускає власну поліграфічну та аудіо продукцію. Але найвищою цінністю та істинною суттю фестивалю завжди була і буде кожна творча особистість, що прагне відкривати грані свого таланту у пісенному мистецтві», – зазначила директор міжнародного фестивалю «Молода Галичина» Наталія Коваль.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...

На Львівщині перенесли матч чемпіонату України з американського футболу через спалах кору
Вчора, 14:12

У Львові перенесли матч Top Ліги Улафом з американського футболу між...