Дві об’єднані територіальні громади Львівщини очікують від ЦВК призначення перших виборів

  • 27-06-2017, 18:39
Дві об’єднані територіальні громади Львівщини очікують від ЦВК призначення перших виборів

Що швидше пройдуть вибори, то більше буде часу для проведення реорганізації, щоб вступити у новий рік повністю готовими.

Слід зазначити, що Воютицька громада є першою в області, що утворилася з населених пунктів суміжних районів – Самбірського та Старосамбірського. Раніше проведення виборів у таких громадах було неможливим через законодавчі перешкоди, проте за відповідний закон, який усуває цю проблему, вже проголосував парламент і 23 червня його скерували на підпис президенту України. Відсутні проблеми і з фінансуванням виборів – у травні уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету і виділив Центральній виборчій комісії майже 13 млн грн. Цих коштів вистачить на організацію та проведення виборів у 30-40 громадах.

«Практика нашої співпраці з громадами підтверджує важливість проведення перших виборів у новостворених ОТГ якнайшвидше. Це дозволить радам вже з 2018 року вступити в нові міжбюджетні відносини, отримати додаткові податкові надходження, дасть можливість самостійно приймати рішення щодо розвитку своїх територій», – наголошує директор Львівського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Андрій Бринь.

Нагадаємо, на сьогодні на розгляді Центральної виборчої комісії перебувають звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших виборів місцевих голів та депутатів у 113 об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли близько 550 колишніх місцевих рад.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Польщі закликали Генерального секретаря НАТО втрутитися в ситуацію між Україною та Угорщиною
Сьогодні, 10:37

Генеральному секретарю НАТО Йенс Столтенбергу варто втрутитися в спроби...

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...