Я не ворог Садовому - Гройсман

  • 26-06-2017, 16:32
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман стверджує, що Самопоміч намагається його дискредитувати, а мер Львова Андрій Садовий - "втягувати в політичні історії".

Про це повідомляють "РИА Новости".

Гройсман не вважає себе ворогом львівського мера.

"Я вам скажу таку річ. Я не ворог Андрію Івановичу Садовому. Він це теж знає. Але факт в тому, що за 11 років він виявився не в змозі вирішити цю надважливу проблему", - сказав він.

За його словами, останній рік допомогти Садовому намагалися і Кабмін, і мери багатьох міст, які приймали сміття, хоча це могло викликати невдоволення жителів: "Запитайте мера Кличко, мерів інших міст, скільки разів вони підставляли Львову плече".

"А з іншого боку, я дуже люблю Львів. Я не раз приїжджав, двічі спілкувався з жителями Грибович (під Львовом, де розташований сміттєвий полігон - ред.) Робив все, що можна, щоб допомогти утримати ситуацію, не загострюючи проблем. Навіщо Андрій Іванович потім почав мене втягувати в якусь політичну історію, в чвари - це питання не до мене ", - підкреслив прем'єр-міністр.

"Зараз Самопоміч намагається дискредитувати мене історією з вінницьким полігоном - але проблема вінницького полігону вирішена, і якісно. Причому без допомоги від центральної влади", - стверджує Гройсман.

12 червня Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголосити Львів зоною екологічного лиха.

14 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд готовий надати допомогу Львову з проблемою утилізації сміття, але влада міста повинні самі докласти зусиль, щоб знайти необхідні рішення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...