17 листопада у лікарні на Орлика відзначать день передчасно народженої дитини

  • 16-11-2016, 14:32
17 листопада у лікарні на Орлика відзначать день передчасно народженої дитиниУ міській дитячій лікарні дітки, народжені передчасно, разом з батьками 17 листопада візьмуть участь у відзначенні Міжнародного дня передчасно народженої дитини, як повідомили lvivnews у прес-службі Львівської міської ради.
Передчасно народжені діти, які проходили лікування у міській дитячій клінічній лікарні, разом з батьками візьмуть участь у відзначенні Міжнародного дня передчасно народженої дитини. На гостей чекає пізнавальна програма, дитяча анімація і частування. Медики ділитимуться досвідом з батьками та розповідатимуть про особливості догляду за передчасно народженими дітками. Такий захід у лікарні відбудеться уже вдруге.
«За рік у неонатальному корпусі міської дитячої лікарні лікується більше 800 дітей, з яких майже половина народжені передчасно. І кількість таких пацієнтів щорічно зростає. За останні 10 років роботи у відділенні інтенсивної терапії пролікувалось більше 3500 новонароджених, з них більше 600 були з патологією, яким проведено хірургічні корекції. Лікування такого значного потоку пацієнтів стало можливим завдяки відкриттю 10 років тому нового корпусу для лікування новонароджених з відділеннями інтенсивної терапії, патології новонароджених, операційними блоками та всією сучасною інфраструктурою, яка необхідна для лікування цієї найскладнішої категорії пацієнтів у педіатрії», - розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні.
Ідея запросити дітей, які ще недавно перебували під цілодобовим моніторингом медиків, а тепер насолоджуються повноцінним життям у своїх сім’ях, покликана вселяти віру майбутніх батьків у те, що їхні діти, народжені передчасно, мають всі шанси вирости здоровими.
Захід відбудеться 17 листопада, о 13:00 год. у неонатальному корпусі МДКЛ (4 поверх, м. Львів, вул. Пилипа Орлика, 4).
Міжнародний день передчасно народженої дитини був заснований у 2009 році за ініціативи Європейського фонду з догляду за новонародженими дітьми. Вперше святкування цього дня відбулося у Відні (Австрія) у 2009 році. На площі Святого Михайла було запущено в небо одночасно 500 білих куль – відповідно кількості передчасно народжених дітей протягом року у Відні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Адміністрація Президента України переконана, що Україні потрібно введення вільного ринку землі
Вчора, 20:17

В адміністрації Президента вважають, що в Україні потрібно ввести вільний...

На Львівщині Золочівська місцева прокуратура почала розслідувати поширення комуністичної символіки в Миколаєві
Вчора, 18:26

Про це Українським Новинам повідомив представник прокуратури Львівської...

РІА Новини в Україні потрапили в антиросійський списку санкцій України
Вчора, 15:14

У антиросійський списку санкцій РНБО потрапили "РИА Новости" в Україні та...