10 тисяч містян позбавляться субсидій

  • 15-06-2017, 13:39
10 тисяч містян позбавляться субсидій

Відповідно до внесених змін у призначенні субсидій, підставою автоматичного не призначення субсидії є протермінована заборгованість оплати за житлово-комунальні послуги понад два місяці. Мешканцям потрібно або сплатити борг, або укласти договір про реструктуризацію боргу, і лише тоді за їх зверненням буде призначено субсидію.

"Надавачі послуг подали нам більше ніж 10 тисяч боржників, котрі мають заборгованість по несплаті житлово-комунальних послуг понад два місяці. Адже, у зв'язку із внесенням цих змін, автоматичне призначення субсидій на наступний період з 1 травня не відбувається для тих домогосподарств, котрі мають заборгованість понад 2 місяці", - розповіла начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович.

За її словами усіх таких боржників відділи соціального захисту інформують про те, що їм необхідно сплатити борг. З часу одержання таких листів-попереджень боржники мають 2 місяці для того, аби сплатити цю заборгованість або ж укласти з підприємствами-надавачами послуг договори про реструктуризацію боргу протягом 2 місяців з часу одержання.

Якщо вони виконають ці умови, субсидія буде призначена з 1 травня. Якщо ж впродовж 2 місяців вони цього не виконають, то субсидія буде призначена з того часу, коли вони або погасять борг, або укладуть договір про реструктуризацію боргу і звернуться до нас.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...