«Однозначно, що це є політичний тиск і банальна блокада міста Львова», - мер Львова про ситуацію щодо компанії AVE

  • 14-06-2017, 18:06
«Однозначно, що це є політичний тиск і банальна блокада міста Львова», - мер Львова про ситуацію щодо компанії AVE

Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу прокоментував запитання журналістів щодо арешту директора однієї з компаній, яка надає послуги з вивезення сміття. Мер зазначив, що це є політичний тиск і банальна блокада Львова.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Я думаю, що в юридичній площині юридична компанія, яка їх обслуговує, має вирішувати це питання. Там є застава. Нехай суд розглядає цю справу по суті і приймає рішення. Міська рада не має втручатись у цей процес. У нас по усіх підприємствах у міській раді обшуки, вилучення документів. Це є такий час сьогодні у нашій країні. Це є чеський інвестор. Думаю, що чехи будуть думати перед тим, коли щось інвестувати в Україну, коли є таке ставлення. Бо вони оголосили форс-мажор, вони не мають куди вивозити відходи. Я не буду втручатись у цей процес. Я просто сигналізую, що у нас критична ситуація в місті.

На сьогоднішній день у нас ситуація: коли людина краде майно громади міста Львова, і це є виявлено, заставу сплачує і виходить на волю. Це мене бентежить. Коли привозять другого фігуранта у наручниках. Думаю, там на мільйон-десятки мільйонів, а апеляційний суд його під 480 тис грн випускає. Як це назвати? Це вибірковий підхід. Але я не маю права коментувати це у повному об’ємі.

Буде кінцеве рішення суду по тій чи іншій справі, тоді можна буде це питання дебатувати. Для мене головне, щоб фірма працювала і вивозила відходи. Якщо вона не має куди возити – це проблема. В Україні 5,5 тис полігонів. Завжди можна відкрити полігон, щоб прийняти відходи. Але має бути політичне бажання. Однозначно, що це є політичний тиск і банальна блокада міста Львова», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Розробила проект компанія Google, який здатний передбачити дату смерті пацієнта
Вчора, 20:49

Компанія Google створила проект штучного інтелекту "Medical Brain", який...

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати українцям»
Вчора, 18:53

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати...

В Україні через посуху зменшиться урожай пшениці
Вчора, 15:45

В Україні через посуху на 8-10% зменшиться урожай озимої пшениці і складе...