У Жовкві працює нова територіальна громада

  • 30-08-2017, 16:35
У Жовкві працює нова територіальна громада

В приміщенні місцевої селищної ради відбулася перша сесія Магерівської об’єднаної територіальної громади. На її засіданні були присутні депутат Львівської облради Юрій Гудима, очільники району — голови Жовківської РДА та районної ради — Надія Щур і Роман Горбань, заступник голови Жовківської райради Алла Жук, представники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці громади.

Засідання сесії розпочалося з виконання Гімну України та спільної молитви священнослужителів о. Михайла та о. Богдана. Голова селищної територіальної виборчої комісії зачитала протокол про результати виборів у Магерівській ОТГ, які відбулися 30 квітня, де головою був обраний Петро Домінік від політичної партії ВО «Батьківщина». До складу ради Магерівської ОТГ увійшли 22 депутати.

Голова Жовківської РДА Надія Щур щиро привітала новообраного голову та представників ради з обранням та закликала їх до єдності, до спільної роботи: «Вітаю всіх вас з хорошим результатом. Я не кажу «з перемогою», бо перемога буде тоді, коли ви виконаєте обіцянки, й коли люди вам за це подякують. Закликаю всіх депутатів об’єднатися, незалежно від партійної приналежності. Невеличка громада, якщо об’єднається, може показати всій Україні, що спільними зусиллями можна мати добрі результати». Окрім того, Надія Степанівна зазначила, що і голова, і депутати Магерівської ОТГ можуть розраховувати на її підтримку та підтримку області.

Також зі словами привітань та побажань до новообраних голови та депутатів звернувся голова Жовківської районної ради Роман Горбань: «Ви маєте усвідомити всю відповідальність своїх посад. Старайтеся зробити так, щоб життя мешканців Магерівської ОТГ було безпечним, а рівень розвитку щорічно зростав. Ваша сила — в єдності. Нехай вам допомагає Господь Бог!».

Далі на сесії було обрано постійні комісії, секретаря ради та виконком, а також обговорили подальший план дій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...