Націоналісти вимагали амністію для побратимів на сесії ЛМР

  • 30-05-2017, 12:04
Націоналісти вимагали амністію для побратимів на сесії ЛМР

Представники націоналістичних сил під час сесії Львівської обласної ради вимагали від львівських депутатів прийняти звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради з вимогою визнати Маніфест українських націоналістів та підписати закон про амністію воїнів АТО.

Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.

Представники націоналістів виступили з трибуни Львівської облради.

«Мені, як громадянину України, було ніяково, що сесія розпочалася о 10, ми зайшли у сесійну залу об 11 годині, а депутатів у сесійній залі нема. Є інформація, що відповідно до таємних пунктів Мінських угод, амністія захисникам України можлива лише разом із амністією сепаратистам. А це є неприпустимим. В економіці присутня значна частка капіталу країни-агресора Росії. Потрібно націоналізувати підприємства країни-агресора. Також українська земля під час війни не може бути товаром. Потрібно припинити піднімати тарифи, бо це зумовлює збідніння українців. А тому вимагаємо прийняти звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради з вимогою підписати закон про амністію, продовжити мораторій на продаж землі, припинити підвищувати тарифи, націоналізувати російські підприємства на території України», - зазначив представник «Національного корпусу» Святослав Сірий.

Представник українських націоналістів Тарас Чорнота заявив, що схожі акції проводитимуться і у всіх регіонах України, а львівські депутати сьогодні мають змогу показати, чи вони на боці патріотів.

«Українські націоналісти підписали Маніфест та розпочали консолідацію українського суспільства. Його реалізація цього документу є кроком до панування на своїй, Богом даній землі. Хіба те, що українські вояки, які воювали за Україну, а зараз сидять у тюрмах за сфабрикованими справами, –це справедливо? Хіба український народ може подавати свою землю невідомо кому, а в результаті залишитись без територій? Сьогодні ви, львівські депутати, можете показати, на чиїй стороні ви є»,- зазначив активіст.

Українські націоналісти дали депутатам годину часу на реалізацію їхніх вимог та попросили надати їм відповідь о 12:30.

Після цього депутати Львівської облради підтримали напрацювання спільного з пікетувальниками проекту вимог.

Як уже писав Вголос, націоналісти прийшли на сесію облради, щоб передати депутатам свої звернення. Зокрема, на сесії присутні представники від ВО «Свобода», ВГО «Сокіл», «Національного корпусу» та «Правого сектора».

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський запропонував голові ЛОР Олександру Ганущину дати слово пікетувальникам після завершення зачитування депутатських звернень та заяв.

Нагадаємо, сьогодні перед приміщенням Львівської обласної ради зібралися українські націоналісти. Патріоти вимагають від влади визнати їхній Маніфест та підписати амністію воїнам АТО.

Між тим, організатори акції повідомили, що під час сесії Львівської обласної ради продиктують низку вимог, задекларованих у Національному маніфесті.

Зокрема, націоналізація російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження чинного мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...