В Раду Європи поскаражаться за комуністичну символіку

  • 11-05-2017, 18:37
В Раду Європи поскаражаться за комуністичну символіку

Проросiйська органiзацiя "Віра і пам'ять" має намір звернутися до Ради Європи через порушення прав людини в Україні в зв'язку з декомунізацією

"9 травня і в переддень свята дня Перемоги, в Україні був порушений ряд прав і свобод людини і громадянина. Людей затримували за символіку Перемоги та інші символи свята, зривали георгіївські стрічки, були напади на мирні зібрання і ходи. Це неприпустимо і порушує цілий перелік статей і постанов не тільки українських законів і але і європейських.

Вже одна з міжнародних правозахисних організацій - Amnesty International в Україні заявила, що закон про декомунізацію порушує права людини, а затримання демонстрантів за використання радянської символіки неприпустимі", - йдеться у заявi.

При цьому Верховною Радою прийнято закон про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, однак Amnesty International в Україні заявила, що вiн порушує права людини всупереч прийнятому закону.

Зазначимо, що за розповсюдження комунiстичноï символiки затримано вже кiлька чоловiк.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...