Три сотні школярів проведуть флешмоб на підтримку імунізації

  • 28-04-2017, 15:00
Три сотні школярів проведуть флешмоб на підтримку імунізації

Сьогодні, 28 квітня, у Львові відбудеться флешмоб “Ранкова зарядка” на підтримку Українського тижня імунізації.

Мета акції – привернути увагу батьків і дітей до теми вакцинації, спонукати батьків задуматись про важливість захисту дітей від вакцино-контрольованих захворювань.

Захід відбудеться з 13.00 до 14.00 за адресою м. Львів, вулиця Вигоди, 27.

Ініціатором проведення флешмобу виступила ГО «Батьки за вакцинацію». Організатор – навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня – гімназія “Гроно” .

За останніми офіційними даними, рівень вакцинації дітей в Україні залишається найнижчим серед усіх європейських країн та одним з найнижчих в світі. Це призводить до високих ризиків поширення інфекційних захворювань та створює критичну загрозу для загального стану здоров’я населення країни.

У Ранковій зарядці візьмуть участь: Березовська Олена, завідувач консультативної поліклініки ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», імунолог; Яловенко Ольга, член правління ГО «Батьки за вакцинацію»; Сомик Наталя, директор навчально-виховного комплексу “Школа І ступеня – гімназія “Гроно”
Громадська організація «Батьки за вакцинацію» об’єднує свідомих батьків, які відповідально ставляться до здоров’я дітей та розуміють значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини. Головною метою Організації є попередження інфекційних хвороб через забезпечення загальної доступності імунізації.

Нагадаємо, з 24 до 30 квітня в Україні триває тиждень імунізації. Головна його мета – інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

У межах тижня лікарі обласної інфекційної лікарні, аби показати приклад пацієнтам та наголосити наскільки важлива вакцинація не лише в дитячому, а й в дорослому віці – упродовж тижня робитимуть щеплення проти дифтерії та правцю.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Польщі закликали Генерального секретаря НАТО втрутитися в ситуацію між Україною та Угорщиною
Сьогодні, 10:37

Генеральному секретарю НАТО Йенс Столтенбергу варто втрутитися в спроби...

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...