У школах вчитимуть повазі до тварин

  • 5-07-2017, 15:37
У школах вчитимуть повазі до тварин

У всіх школах Львова запровадили уроки гуманного ставлення до тварин. Як розповіла ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, це не факультативні заняття, а повноцінні уроки у рамках навчального курсу біології.

«У програмі навчального курсу «Біологія» виділено чотири уроки гуманного ставлення до тварин на рік. Наказом управління освіти Львівської міськради затверджено, що усі учні сьомих класів мають пройти цей курс», - каже Оксана Кошак.

У ЛКП «Лев» також зазначають, що через затримку фінансування працівники ЛКП тимчасово припинять відловлювати безпритульних собак на вулицях міста. За словами Оксани Кошак, йдеться приблизно про 200 тис. грн, які Львівська міськрада не виплатила ЛКП за березень 2017 року.

Додамо, що у листопаді-грудні 2016 року у 16 львівських школах тривав експериментальний навчальний курс з гуманного ставлення до тварин «Маленький Принц. Львів, що любить тварин», який відвідала тисяча учнів. Окрім теоретичного навчання, діти змогли ознайомитись з роботою комунального підприємства, яке опікується безпритульними тваринами Львова.

Семикласників вчили розуміти потреби тварин, а також пояснювали наслідки безвідповідального ставлення до них. Зараз цей курс поширять в усіх школах міста.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...