Настоятель храму повідомив, що не малював Путіна у пеклі

  • 18-04-2017, 20:30
Настоятель храму повідомив, що не малював Путіна у пеклі


На Великдень 2017 року церква вирішила зробити парафіянам подарунок - відкрити для огляду композицію при вході, яка зображує Страшний суд. Побачене дещо здивувало червоноградців - там, де зображено пекло і грішники, в одному вогні горіли герб СРСР, німецька свастика і чоловік, який дуже схожий на президента Росії Владіміра Путіна.

Натомість настоятель храму пояснює хотів аби при виході зі церкви був зображений Страшний суд. Втім не сподівався такого ажіотажу. Запевняє це не Путін, а просто чоловік – уособлення влади.

«Я не орієнтуюся на те, що скажуть люди. Я орієнтуюся на те, що скаже Бог. Зло повинно називатися злом, чорне – чорним, біле -білим. Це фактично вляжеться, а це залишиться в нашій історії. Такого страшного суду ми фактично не бачили. Це така наша, такби мовити, думка, таке бачення», – пояснив настоятель парафії Св. Йосафата Михайло Нискогуз.

«Те що він там подібний ну це в принципі ідея була отця Михайла. Він хотів, щоб таке щось було. Тіло, одяг то в нас була натура ми собі ставили світло. Це просто образ», – запевнив художник Олексій Чередніченко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...