Щоб подолати корупцію, потрібен новий закон про вибори - Садовий

  • 29-11-2016, 14:28
Щоб подолати корупцію, потрібен новий закон про вибори - СадовийДжерелом української корупції є політична корупція. Щоб її подолати, потрібний новий закон про вибори і новий склад ЦВК.

Про це зазначив журналістам міський голова Львова Андрій Садовий.

«В нашій країні сьогодні дуже часто говорять про корупцію, забуваючи, що корупція має своє джерело. Джерелом української корупції є політична корупція. Гідру цієї політичної корупції можна буде побороти, якщо ми приймемо новий закон про вибори, де будуть відкриті списки, пропорційна система – це те, чого вимагали люди на Революції Гідності»,- зазначив Садовий.

Мер вважає: якщо буде новий закон про вибори та новий склад Центральної виборчої комісії, щоб не було фальсифікацій, тоді дійсно можна надіятись, що країна стала на шлях боротьби проти політичної корупції.
Політична сила Садового завжди готова, щоб люди підтвердили свій вотум довіри, але щодо дати наступних виборів - має бути консолідована думка політикуму. Адже безпека держави сьогодні на першому місці.

Світлина Експрес
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...