Блокада Донбасу - це помилка - Генерал армії

  • 13-04-2017, 20:07
Блокада Донбасу - це помилка - Генерал армії

Колишній голова Донецької ОДА, генерал армії України Олександр Кіхтенко вважає помилковим рішення РНБО про повну блокаду Донбасу, оскільки це призводить до тяжких наслідків для економіки України і населення регіону.

Про це він заявив на засіданні круглого столу в Укрінформі на тему: "побудова світу в Україні. Подолання військового конфлікту на сході країни".

"У нашому суспільстві назріває розкол: з одного боку, є Донбас, з іншого, дуже серйозні активісти кажуть:" Давайте ми його відріжемо, давайте ми його забудемо, давайте заблокуємо "і так далі. Все це призведе до дуже тяжких наслідків, воно вже призводить, і, я думаю, дуже скоро економіка України відчує, що таке повна блокада, яка сьогодні введена вже рішенням РНБО. я завжди виступав проти цього, і моя думка не змінилася на сьогоднішній день ", - сказав Кіхтенко.

Він додав, що знає тих, хто працює на заводах і шахтах Донбасу, і повірте, що там не всі сепаратисти ".

Кіхтенко розповів, що вивчав це питання, коли був головою Донецької ОДА, і згідно зі статистикою, близько 20 відсотків - це дійсно проросійськи налаштовані люди, приблизно 10-15% становлять явні патріоти України, а решта - люди, з якими українській владі потрібно працювати і перетягувати їх на свою сторону.

"Тоді була б перемога, і тоді ті 1,5-2%, які зі зброєю в руках сьогодні воюють, були б знищені тими шахтарями, які побачили б, що Україна їх не кинула, що вона їх чекає, що вона дасть їм роботу та інше ", - переконаний екс-голова Донецької ОДА.

За його словами, дуже великим недоліком також є те, що населення на окупованих територіях не має інформації з України.

"Ми просимо летальну зброю, але ми забули про те, що інформаційна війна - дуже потужна війна, і люди до повної блокади мали можливість отримувати інформацію від тих, хто приїжджав туди провідати своїх рідних. Ми зараз теж блокуємо ці контакти", - зазначив Кіхтенко .

На його думку, якби вдалося розірвати інформаційну блокаду на Донбасі, щоб мати можливість доводити до людей, що сьогодні дійсно робиться в Україні, це було б половиною справи.

"Потрібно працювати з населенням, переконувати. Я розмовляв з багатьма шахтарями і тими, які виїхали, і які поверталися, вони кажуть:" Нам потрібна робота, нам потрібно годувати свої родини. Багато хто поїхав в Росію і працюють там, але як тільки тут буде робота, вони повернуться ", - вважає екс-глава Донецької ОДА.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні за рік ціна на хліб збільшилася на 18%
Вчора, 20:38

У січні-травні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом минулого...

На Львівщині день молоді
Вчора, 18:49

Коли? 24 червня у Львові відсвяткують День молоді. Час і локація:...

В Україні за тиждень на кір захворіли 1401 осіб
Вчора, 15:36

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони...