У Львівській міській раді фінансуватимуть приватні дитсадки та школи

  • 6-04-2017, 18:37
У Львівській міській раді фінансуватимуть приватні дитсадки та школи

У Львівській міській раді ухвалили програму з надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам м. Львова приватної форми власності на 2017 рік.

Про це депутати проголосували сьогодні, 6 квітня, під час сесії Львівської міської ради.

Програма фінансової підтримки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова приватної форми власності на 2017 рік передбачає розмір фінансової підтримки, який визначається в залежності від обсягу видатків спрямованих на забезпечення виконання базового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів та базового компонента дошкільної освіти, що розраховується відповідно до: сумарної кількості навчальних годин інваріантної і варіативної складових, що фінансуються з бюджету відповідно до типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою; кількість навчальних годин педагогічного навантаження на тиждень вчителя (вихователя) на повну ставку; кількості учнів (вихованців), які згідно статистичних даних навчаються у навчальному закладі приватної форми власності м. Львова; нормативів наповнюваності класів (груп) навчальних закладів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...