Кабмін виділив 250 мільйонів на реконструкцію доріг у Львівській області

  • 3-04-2017, 15:05
Кабмін виділив 250 мільйонів на реконструкцію доріг у Львівській області

Кабінет міністрів України затвердив перелік об'єктів реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Львівській області та виділив 250 млн грн бюджетних коштів для фінансування цих проектів в 2017 році.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №216 від 29 березня.

Реконструкція та капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування у Львівській області буде здійснюватися в рамках інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області".

Для його реалізації в держбюджеті на 2017 рік передбачено видатки за новою бюджетною програмою, порядком використання яких, зокрема, передбачено спрямування коштів згідно з відповідним переліком об'єктів.

Згідно з цим переліком, роботи будуть проводитися на окремих ділянках таких автомобільних доріг державного значення, як: М-11 Львів-Шегині, Р-40 Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня, Т-14-16 Львів-Пустомити-Мединичі, Т- 14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам'янка-Бузька-Бібрка.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...