Кабмін виділив 250 мільйонів на реконструкцію доріг у Львівській області

  • 3-04-2017, 15:05
Кабмін виділив 250 мільйонів на реконструкцію доріг у Львівській області

Кабінет міністрів України затвердив перелік об'єктів реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Львівській області та виділив 250 млн грн бюджетних коштів для фінансування цих проектів в 2017 році.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №216 від 29 березня.

Реконструкція та капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування у Львівській області буде здійснюватися в рамках інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області".

Для його реалізації в держбюджеті на 2017 рік передбачено видатки за новою бюджетною програмою, порядком використання яких, зокрема, передбачено спрямування коштів згідно з відповідним переліком об'єктів.

Згідно з цим переліком, роботи будуть проводитися на окремих ділянках таких автомобільних доріг державного значення, як: М-11 Львів-Шегині, Р-40 Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня, Т-14-16 Львів-Пустомити-Мединичі, Т- 14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам'янка-Бузька-Бібрка.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львівській області планують відкрити ще 2 об'єкти альтернативної енергії
Сьогодні, 14:26

Сьогодні на брифінгу перший заступник голови Львівської обласної державної...

На Сихів не курсує частина трамвайних вагонів через пожежу
Сьогодні, 13:10

На цей час на Сихів курсує лише 10 трамвайних вагонів із 22. Як...

Поліція просить допомогти розшукати грабіжника
Сьогодні, 11:49

Сьогодні о 07:10 годині невідомий вдарив на площі Різні у Львові...