У Бродах завтра вирішуватимуть чи прийматимуть львівське сміття

  • 27-03-2017, 14:12
У Бродах завтра вирішуватимуть чи прийматимуть львівське сміття

У вівторок сесія Бродівської міської ради має вирішити, чи прийняти 400 тонн львівського сміття. Про це Lvivnews.com .ua під час нинішнього засідання комісії з питань ЖКГ Бродівської міської ради повідомила голова комісії Валентина Біль, яка розглянула питання про можливість прийняття 400 тонн львівського сміття на полігон твердих побутових відходів м. Броди.

Зачитав протокол обласної комісії з питань ТЕБ та НС секретар міської ради Микола Бакай. Інформацію з даного питання надав заступник міського голови Олександр Єлиневський. Він, зокрема, сказав, що дане питання було розглянуте на позачерговому засідання міського виконавчого комітету 23 березня, але рішення з даного приводу міськвиконком не прийняв, залишивши розгляд даного питання депутатам Бродівської міської ради на черговій сесії, яка відбудеться у вівторок, 28 березня. З тією пропозицією, яка надійшла від обласної комісії з питань ТЕБ та НС - це близько 18-20 фур зі сміттям, передбачено також оплату за надані послуги у сумі близько 250 тис. грн.

На засіданні комісії, участь в якому взяли громадські активісти, учасники АТО, депутати інших комісії міської ради, усі мали можливість висловитися. Звучали різні думки від категоричного "проти" до заклику про те, що у цій ситуації треба підійти з людським розумінням. Остаточний вердикт прийняти чи ні львівське сміття, винесе сесія міської ради 28 березня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...