Замість новобудови у Львові закладуть сквер

  • 23-07-2017, 18:36
Замість новобудови у Львові закладуть сквер

Депутати міської ради Львова прголосували за розірвання оренди із забудовником на вул. Богуна, 11. Тепер там хочуть створити сквер.

Так, ухвалою сесії вирішено вилучити для суспільних потреб з користування товариства з обмеженою відповідальністю «Єврольвів» земельну ділянку площею 0,0600 га на вул. І. Богуна, 11 з метою створення скверу. Також ухвалою зобов’язується розірвати договір оренди землі укладений між Львівською міською радою і товариством з обмеженою відповідальністю «Єврольвів», яку цю діялку орендував. Натомість ТзОВ отримає ділянку на вулиці Під Голоском, де підприємство зведе житловий будинок, перший поверх якого стане Центром надання адміністративних послуг.

Як відомо, ділянка на Богуна, 11 дуже довгий час була предметом боротьби місцевих жителів із забудовником.
«Ділянка, де вже півтора року стоїть викопаний котлован – це територія колишнього озера, а будинки навколо по вулицях Нечуя-Левицького та Котляревського стоять на насипних ґрунтах.

Крім того, це землі історичного ареалу і просто так прийти і збудувати там не можна.
В цій історії було багато всякої практики – і судової, і позасудової.

Раніше вдалось в двох інстанціях скасувати містобудівні умови і обмеження, але Вищий адміністративний суд відправив справу на новий розгляд.
Забудовник відкривав кримінальні справи на місцеву мешканку, яка витрачала сили і час на боротьбу за верховенство права. І в той час, коли кримінальні провадження стосовно свавілля забудовника, перешкоджання журналістській діяльності і т.д. лежали роками, сфабрикована справа проти активістки мала рух. Сьогодні Львівська міська рада своєю ухвалою вилучила цю ділянку для суспільних потреб, а забудовнику дала ділянку десь на вулиці Під Голоском.

Це ще не перемога, але серйозний крок в цьому напрямку», – повідомила у Facebook громадська активістка Ярина Волошин.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні вилучили 8 кг важких наркотиків у румуна
Вчора, 18:28

Прикордонники вилучили близько 7,8 кг екстазі у громадянина Румунії в...

У Дрогобичі з річки виловили труп чоловіка
Вчора, 15:27

Робочі Дрогобицького відділу поліції Львівської області встановлюють...

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Вчора, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...