Активісти проведуть пісенний флешмоб

  • 18-03-2017, 13:30
Активісти проведуть пісенний флешмоб

Сьогодні у серці міста Лева відбудеться пісенний флешмоб на захист політичних прав внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомили організатори заходу.

Об 14.00 громадські активісти зберуться на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Львові на захист політичних прав ВПО.

Під час театралізованої акції планується проведення масового флешмобу, де учасники, заявлять про факт обмеження конституційного права громадян України – участь у виборах до органів влади та місцевого самоврядування. Сценарій заходу, передбачає «живий ланцюг» з учасників, який розташується на сходах перед пам’ятником Т.Г. Шевченкові, де кожен учасник буде представляти окремий регіон України (на табличках будуть вказані 10 обласних центрів України: Львів, Донецьк, Луганськ, Крим, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Чернівці, Одеса). За умовним сигналом ведучого, учасники заспівають пісню «Україна» Тараса Петриненка, однак, представники Криму, Луганська та Донецька не можуть цього зробити через втрату права голосу.

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, представників органів місцевого

Нагадаємо, що станом на 6 березня 2017 року, за інформацією Міністерства соціальної політики, в Україні зареєстровано 1 622 835 вимушених переселенців. Таким чином, майже 4% українських виборців залишаються без права голосу. Через неврегульованість законодавства, внутрішньо переміщені особи третій рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина. Варто зазначити, що проблема неможливості голосування за місцем реального проживання стосується і так званих «трудових мігрантів», яких в Україні налічується приблизно 10 мільйонів осіб.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...