На Стрийщині відновив роботу "Угерський спиртовий завод"

  • 25-11-2016, 16:57
На Стрийщині відновив роботу "Угерський спиртовий завод"Вчора, 24 листопада, у с. Угерсько, Стрийського району відновив роботу ДП "Угерський спиртовий завод", як повідомили lvivnews у прес-службі Львівської ОДА. На підприємстві вироблятимуть спиртовмісну продукцію технічного та побутового призначення та іншу хімічну продукцію.

"Робота адміністрації направлена не тільки на відкриття нових підприємств, ми також працюємо над відновленням виробництва, яке з тих чи інших причин призупинилось. Сьогоднішня подія – не лише відновлення виробництва, створення робочих місць, надходження до бюджетів усіх рівнів, а також приклад успішного державного підприємства, - зазначив під час урочистого відкриття заводу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. - Це виготовлення продукції на експорт, а також імпортозаміщення, оскільки для виробництва тут використовують вітчизняну сировину".

Так, на відновленому підприємстві виготовлятимуть органічний розріджувач для лаків, фарб і розчинників "РОЛФ", який використовується в друкарському виробництві, компонент антидетонаційної добавки для бензинів "КДА", який використовується нафтопереробними компаніями для виробництва компоненту добавки до бензинів, а також засіб проти обмерзання "ЗИМА-У", який використовується як омивач скла.

Потужність підприємства із виробництва етилового ректифікованого спирту - 2,2 тис. дал/добу.

За словами керівництва підприємства, найближчим часом реалізовуватимуть продукцію на ринках України, але сьогодні менеджмент працює на підписанням договорів постачання продукції на експорт.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...